COLOR ZOOM ’18

ELEMENTAL

Kolekcja

ELEMENTAL

Wizja łączy się z oryginalnością. Surowość spotyka się z wyrafinowaniem. Masywna forma i przezroczystość uzupełniają się. Kolory ton w ton grają z kontrastującymi odcieniami. Nowoczesne, minimalistyczne kształty przeplatają się z ostrymi, pierwotnymi krawędziami. Lekkie, tworzone ręcznie kształty ożywiają przyszłą, awangardową stylistykę. Połącz technologię z kreatywnością i wróć do tego, co pierwotne.


więcej 

O konkursie Color Zoom

Witamy w świecie haute couture stylizacji włosów.

Wspaniała moda spotyka sztukę stylizacji - to własnie Coloz Zoom. W jego sercu znajduje się Color Zoom Collection. Tworzona przez zwycięzców konkursu oraz dwóch reprezentantów Goldwell International Artists.


WIĘCEJ

Creative Team

Color Zoom ’18 Creative Team

Coroczna kolekcja Color Zoom powstaje we współpracy zwycięzców międzynarodowego finału konkursu Color Zoom Challenge oraz dwóch międzynarodowych artystów Goldwell. Poznaj lepiej autorów kolekcji pełnych pasji.

Więcej

COLORS, FORMULA AND PRODUCTS

Hairdressing artistry deserves the best products.

Discover the Goldwell Mixing Recommendations behind the ELEMENTAL Collection and its futuristic looks with a primal edge. Combine the colors with complementing styling and care products.

MORE INFO

APLIKACJA GOLDWELL EDUCATION PLUS APP

Zobacz kolekcję Color Zoom w 3D!

Pobierz aplikację i poznaj techniki koloryzacji oraz cięć w perspektywie 360°.

 

WIĘCEJ

GLOBAL ZOOM EVENT W TORONTO

Event Global Zoom jest jednym z najbardziej inspirujących wydarzeń dla stylistów z całego świata i w 2018 roku odbędzie się w Toronto. Są to dni trendów we fryzjerstwie oraz inspiracji, którymi wymieniają się najbardziej kreatywni styliści.

Zostań częścią tego wydarzenia i weź udział w finale Color Zoom Challenge, doświadcz premiery kolekcji Color Zoom na przyszły rok i poznaj kreatywnych ludzi, którzy myślą i pracują tak jak ty.


więcej

Zwycięzcy Color Zoom

Dowiedz się więcej o zwycięzcach ostatniej oraz poprzednich edycji Color Zoom Challenge.

Poznaj najbardziej kreatywnych fryzjerów.

więcej

Historia

Poznaj poprzednie kolekcje Color Zoom.więcej