COLOR ZOOM ’18

ELEMENTAL

O konkursie Color Zoom

Witamy w świecie haute couture stylizacji włosów.

Wspaniała moda spotyka sztukę stylizacji - to własnie Coloz Zoom. W jego sercu znajduje się Color Zoom Collection. Tworzona przez zwycięzców konkursu oraz dwóch reprezentantów Goldwell International Artists.


WIĘCEJ

Kolekcja

ELEMENTAL

Wizja łączy się z oryginalnością. Surowość spotyka się z wyrafinowaniem. Masywna forma i przezroczystość uzupełniają się. Kolory ton w ton grają z kontrastującymi odcieniami. Nowoczesne, minimalistyczne kształty przeplatają się z ostrymi, pierwotnymi krawędziami. Lekkie, tworzone ręcznie kształty ożywiają przyszłą, awangardową stylistykę. Połącz technologię z kreatywnością i wróć do tego, co pierwotne.


więcej 

Creative Team

Color Zoom ’18 Creative Team

Coroczna kolekcja Color Zoom powstaje we współpracy zwycięzców międzynarodowego finału konkursu Color Zoom Challenge oraz dwóch międzynarodowych artystów Goldwell. Poznaj lepiej autorów kolekcji pełnych pasji.

Więcej

APLIKACJA GOLDWELL EDUCATION PLUS APP

Zobacz kolekcję Color Zoom w 3D!

Pobierz aplikację i poznaj techniki koloryzacji oraz cięć w perspektywie 360°.


więcej

KONKURS

Twoja kreatywność to jest to, co chcemy zobaczyć. Pokaż swoją interpretację kolekcji trendów ELEMENTAL. Nadszedł czas, abyś poczuł ducha kolekcji ELEMENTAL i pokazał swoje pomysły. Zaskocz nie tylko nas, ale i całą branżę fryzjerską. Podejmij wyzwanie i reprezentuj swój kraj podczas krajowego etapu konkursu trendów Color Zoom Challenge. Tu chodzi nie tylko o pokazanie swoich umiejętności, ale o odkrywanie ukrytych talentów. Nadaj tempa swojej karierze i bądź w centrum uwagi Color Zoom. 


WIĘCEJ

Zwycięzcy Color Zoom

Dowiedz się więcej o zwycięzcach ostatniej oraz poprzednich edycji Color Zoom Challenge.

Poznaj najbardziej kreatywnych fryzjerów.

więcej

GLOBAL ZOOM EVENT W BARCELONIE

Event Global Zoom jest jednym z najbardziej inspirujących wydarzeń dla stylistów z całego świata. W 2017 odbył się w artystycznej Barcelonie. Są to dni trendów we fryzjerstwie oraz inspiracji, którymi wymieniają się najbardziej kreatywni styliści.

Zostań częścią tego wydarzenia i weź udział w finale Color Zoom Challenge, doświadcz premiery kolekcji Color Zoom na przyszły rok i poznaj kreatywnych ludzi, którzy myślą i pracują tak jak ty.

Więcej

Historia

Poznaj poprzednie kolekcje Color Zoom.więcej