COLOR ZOOM ’17

IN·FLUX

GLOBAL ZOOM EVENT W BARCELONIE

Global Zoom Event jest jednym z najbardziej inspirujących wydarzeń artystycznych dla stylistów z całego świata i w 2017 roku spotkamy się w Barcelonie. Dni przepełnione trendami we fryzjerstwie, wymiana pomysłów z innymi kreatywnymi stylistami przyspieszy rozwój Twojej kariery.

Bądź świadkiem ekscytującego finału konkursu trendów Color Zoom Challenge na żywo. Zobacz wprowadzenie najnowszej kolekcji trendów Color Zoom i spotkaj się z kreatywnymi osobowościami, które myślą tak jak Ty.

WIĘCEJ

Color Zoom

Witamy w świecie stylizacji włosów inspirowanych modą. 

Połączenie niezwykłych trendów w modzie z wyrafinowaną stylizacją włosów – to jest właśnie Color Zoom. A w samym centrum - kolekcja trendów Color Zoom. Tworzona przez Color Zoom Master Team i międzynarodowych zwycięzców konkursu trendów Color Zoom Challenge.


WIĘCEJ

Kolekcja

IN·FLUX

Energia się kumuluje. Kształty się łączą. Kolory się stapiają. To jest piękno w ciągłym ruchu. Ciemne, eleganckie odcienie zlewają się z tajemniczym połyskiem, tworząc nową grę kolorów we włosach. Kształt i kolor płynnie łączą się, by stworzyć stylizację, która zdaje się nie mieć początku ani końca. Panujący nastrój przypomina głęboki zmierzch – doskonałe połączenieświatła ustępującego nadchodzącej ciemności – nieustannie zmieniająca sięgra blasku i cieni.

WIĘCEJ

Kreatywny Zespół Stylistów

Kreatywny Zespół Stylistów

Każdego roku kolekcję trendów Goldwell Color Zoom tworzą zwycięzcy konkursu trendów Color Zoom Challenge razem z kreatywnym zespołem stylistów Goldwell Master Team. Kliknij poniżej i poznaj pasjonatów fryzjerstwa - twórców kolekcji.


WIĘCEJ

Edukacja

Stworzona by inspirować.

Bez wsparcia szkoleniowego, kolekcja trendów nie odniesie sukcesu w salonie.

WIĘCEJ

APLIKACJA GOLDWELL EDUCATION PLUS APP

 Zobacz główki z technik Color Zoom w 3D!

Dzięki aplikacji możesz oglądać główki techniczne w rozszerzonej rzeczywistości. Ciesz się futurystycznym widokiem główek w 3D i zapoznaj się z nowymi technikami koloryzacji i cięć w perspektywie 360°.

WIĘCEJ

Rekomendowane mieszanki i produkty

Artyzm we fryzjerstwie zasługuje na najlepsze produkty.

Dla wykreowania płynności i stylizacji z kolekcji  IN·FLUX korzystaj z rekomendowanych mieszanek kolorystycznych oraz produktów do pielęgnacji i stylizacji. 

WIĘCEJ

KONKURS TRENDÓW

Ty także możesz być znany na międzynarodowej scenie.

Zaprezentuj swoją interpretację trendu. Zaskocz innych
swoją unikalną kreatywnością, pomysłami i umiejętnościami. Ty także możesz zostać zwycięzcą. Color Zoom Challenge jest jednym z największych konkursów fryzjerskich na świecie. Podejmij wyzwanie i zostań rozpoznawalnym stylistą na międzynarodowej scenie.

WIĘCEJ

Galeria zwycięzców

Poznaj obecnych i poprzednich zwycięzców konkursu trendów Color Zoom.

 Dowiedz się więcej na temat najbardziej kreatywnych fryzjerów.

WIĘCEJ

Historia

Zobacz poprzednie kolekcje trendów Color Zoom.WIĘCEJ