Szukaj

ELEMENTAL

COLOR ZOOM ‘18

ELEMENTAL
KREATYWNOŚĆ W NAJCZYSTSZEJ POSTACI.

To początek nowej ery, która budzi się do życia zupełnie jak nowy dzień.
Technologia, która nas otacza, nieustannie popycha nas do działania. Wzywa do pamiętania o swojej podstawowej tożsamości, do powrotu w głąb siebie i tworzenia nowej energii.

#GETELEMENTAL

Kolory ton w ton grają z kontrastującymi odcieniami.
Nowoczesne, minimalistyczne kształty przeplatają się z ostrymi, pierwotnymi krawędziami.
Lekkie, tworzone ręcznie kształty ożywiają przyszłą, awangardową stylistykę.

Lekkie, tworzone ręcznie kształty ożywiają przyszłą. Połącz technologię z kreatywnością i wróć do tego co pierwotne.

 

 

 

Stylizacje

MINERALNA KOLORYSTYKA

Ziemiste i pastelowe odcienie łączą się z lekką jaskrawością. Naturalne kolory stapiają się z nowoczesnymi, inspirowanymi technologią kolorami.

 

 

 

KOLORYZACJA

Zespół Kreatywnych Stylistów Color Zoom '18 zinterpretował drobne struktury znajdujące się w środku minerałów i przełożył je na kolory włosów, by stworzyć wyjątkowe efekty kolorystyczne - Mineral Effect.

 

 

CIĘCIE

Surowość łączy się z wyrafinowaniem. Minimalizm spotyka się z maksymalizmem. Tworzone ręcznie kształty stają się progresywne i awangardowe dzięki stylizacji.

 

 

STYLIZACJE

Charakterystycznym elementem dla tekstury i stylizacji w kolekcji ELEMENTAL jest surowy i szorstki wygląd, który można znaleźć w każdym wizerunku.

MAISIE

Miękkie i ostre krawędzie tworzą efekt miękkiej tekstury z wrażeniem surowości i samodzielnego wykonania.GALeria zdjęć

AVA

Ciemniejsze i jaśniejsze tony Graphite kontrastują ze sobą i jednocześnie stworzą stonowany i przydymiony efekt kolorystyczny.
Ciężkość strzyżenia została zredukowana, a lekki kształt został podkreślony przez dłuższą grzywkę i boki.

galeria zdjęć

RANIYA

Powrót koloryzacji do podstaw i krok w kierunku chłodnych, mineralnych odcieni, które są podstwą Mineral Effect u Raniyi. Surowy efekt cięcia wygląda minimalistycznie, ale jest osiągnięty dzięki dobrze technicznie wykonanemu cięciu.

galeria zdjęć

LEA SOPHIE

Kolory są zdominowane przez jasny Lavender Quartz oraz delikatne tonacje Azurite i Spessartine. Surowa tekstura i wyrzeźbiona forma zostały stworzone dzięki kombinacji cieniowania skręconego pasma nożyczkami oraz cieniowania skręconego pasma brzytwą.

galeria zdjęć

PATRICIA

Koloryzacja Patricii idealnie podkreśla ideę koloryzacji ton w ton w połączeniu z kontrastowymi kolorami. To nowa interpretacja boba - czysta i prosta, lecz osiągnięta dzięki cieniowaniu skręconego pasta brzytwą.


galeria zdjęć

KEA

Zimne i ciepłe jasne odcienie zostały połączone, co stworzyło matowy, pudrowo-perłowy blask. Ten rzeźbiony ręcznie kształt bazuje na retro cięciu na pazia, ale jest mocno cieniowany wokół korony głowy.

galeria zdjęć

 

 

Rekomendowane mieszanki i produkty

rekomendowane mieszanki