Szukaj

COLOR ZOOM
CREATIVE TEAM 2018

„SUROWOŚĆ SPOTYKA SIĘ Z WYRAFINOWANIEM”.

   

Daniel Rubin

GLOBAL WINNER
PARTNER CATEGORY 2016,
USA

Daniel ciągle doskonali swoje umiejętności fryzjerskie i robi to z niezwykłą pasją. Czerpie ogromną przyjemność z podnoszenia zdolności innych stylistów, których naucza w akademiach Goldwell w USA jako członek North American Goldwell Artistic Team. Daniel realizuje swoje marzenia dzięki zgłębianiu możliwości stylizacji włosów. Prowadzi salon TRIO w Chicago, gdzie jest stylistą i Color Director.

„STWÓRZ WYRAFINOWANY MINIMALIZM”.

 

  Sargis Airapetian

GLOBAL WINNER
NEW TALENT CATEGORY 2016,
ROSJA

Sargis jest pełnym energii innowacyjnym wynalazcą. Praca fryzjera pozwala mu wstawać z łóżka z uśmiechem każdego ranka – to jego zawód i pasja jednocześnie. To idealna okazja do dzielenia się pomysłami i kreatywnego myślenia. Utalentowany młody stylista, absolwent programu Goldwell Master jest zaangażowany w kilka projektów związanych z modą i współpracuje z różnymi magazynami mody. Sargis mieszka w Moskwie. Dla niego każdy dzień jest okazją do stworzenia czegoś nowego – nigdy nie przestaje odkrywać!

„CIĘCIA ŁĄCZĄ PRECYZJĘ Z ARTYSTYCZNĄ WOLNOŚCIĄ ”.

 

Sascha Haselhoff

GOLDWELL INTERNATIONAL ARTIST,
NIEMCY

Sascha mieszka w szybko żyjącym i artystycznym Berlinie, gdzie prowadzi akademię icono. Uwielbia patrzeć jak wszystko dookoła jest w ruchu. Alternatywny duch niemieckiej stolicy nauczył go jak ważne jest rozwijanie nowych technik i wyrażanie ich w niekonwencjonalny sposób. Jako Goldwell International Artist, Sascha kocha doradzać i wspierać fryzjerów na całym świecie, pomagając im tworzyć zapierające dech w piersiach stylizacje. Ten niezwykły talent i techniki strzyżeń to jest to, co przekazuje zwycięzcom Color Zoom.

„ORYGINALNOŚĆ Z TECHNOLOGICZNYM WYKOŃCZENIEM”.

 

Larissa Bresnehan

GLOBAL WINNER
CREATIVE CATEGORY 2016,
AUSTRALIA

Misją Larissy podczas pracy jako Senior Colorist w Nischler w Hobart, w stolicy Tasmanii, jest odkrywanie osobowości. Cieszy się zaufaniem swoich klientów, ukazując ich prawdziwą osobowość dzięki przyciągającej uwagę koloryzacji. Larissa kocha wyzwania. Zanim wygrała konkurs trendów Color Zoom Challenge w kategorii Creative Category w Sztokholmie w 2016 roku przez trzy lata z rzędu brała w nim udział. Jest to dowodem na to, że ciężką pracą, wizją i poświęceniem można osiągnąć wszystko.

„UCZUCIE TRANSMISJI ŚWIATŁA”.

 

Agnes Westerman

GOLDWELL
INTERNATIONAL ARTIST,
HOLANDIA

Tam, gdzie inni widzą trudności, Agnes zawsze znajduje ciekawe pomysły. Jest pełna spontanicznych idei jak jeszcze lepiej wykonać koloryzację. Opisuje siebie jako pasjonatkę koloryzacji i nie obraża się, gdy ludzie mówią, że jest szalona, ponieważ faktycznie jest szaleńczo zakochana we włosach. Jej pasję do włosów widać podczas szkoleń i seminariów, które prowadzi jako doświadczony Goldwell International Artist. Pomaga stylistom rozwijać się i doskonalić, dodając do pracy właściwą porcję szaleństwa i wyobraźni.

Czy jesteś gotowy na przygodę życia?

konkurs

NIEKOŃCZĄCE SIĘ DOŚWIADCZENIE

 • WRZESIEŃ 2016

  Odkrywanie trendów.

  Paryż, Mediolan, Londyn, Nowy Jork – rozpoczęliśmy podróż z Color Zoom na największych międzynarodowych wybiegach mody. Nasi tropiciele trendów mieli ważne zadanie dotyczące poszukiwania najnowszych nowinek podczas pokazów i wystaw najbardziej ekscytujących artystów naszych czasów. Te inspirujące spostrzeżenia o nadchodzących trendach miały wielkie znaczenie, gdyż stanowiły podstawę do tworzenia nowej kolekcji we fryzjerstwie Color Zoom.

 • PAŹDZIERNIK 2016

  Powstanie nowego zespołu kreatywnych stylistów Color Zoom.

  Nadszedł czas na konkurs trendów Global Color Zoom Challenge. Wszyscy krajowi zwycięzcy rywalizują na scenie międzynarodowej ze zwycięzcami z innych krajów w kategoriach Global Creative, New Talent czy Partner, prezentując swoje najlepsze umiejętności. Po kilku emocjonujących godzinach cięcia, farbowania i stylizacji ogłoszono zwycięzców. Zostali nimi: Larissa Bresnehan, Sargis Airapetian i Daniel Rubin. Dostali niepowtarzalną okazję dołączenia do zespołu międzynarodowych artystów Goldwell – Agnes Westerman oraz Saschy Haseloff i współtworzenia kolejnej kolekcji trendów we fryzjerstwie.

 • STYCZEŃ 2017

  Narodziny nowej kolekcji.

  Nowy Color Zoom Creative Team – trzech zwycięzców konkursu i dwóch międzynarodowych artystów – spotkał się po raz pierwszy na kreatywnych warsztatach. Na podstawie prognoz trendów ze świata mody, zespół podczas intensywnej i owocnej burzy mózgów wspólnie zgromadził pomysły przełożenia trendów w modzie na konkretne koloryzacje, cięcia i stylizacje. Swoje nowe idee wypróbowali również na główkach treningowych. Zostawili tylko najlepsze pomysły. I tak narodziła się nowa kolekcja trendów Color Zoom: ELEMENTAL.

 • STYCZEŃ - LUTY 2017

  Fryzury potrzebują twarzy.

  Kolejne wyzwanie dla naszych artystów Color Zoom to znalezienie modelek, które oddadzą charakter nowej kolekcji ELEMENTAL. Tropiciele szukali ich na całym swiecie i w końcu wybrali sześć, które najlepiej uosabiają trend: mineralne kolory, mineralistyczne kształty i futurystyczne stylizacje. Wspaniale, że udało nam się znaleźć idealne modelki!

 • LUTY 2017

  Wprowadzenie kolekcji ELEMENTAL w życie.

  Kiedy modelki zostały już wybrane, nadszedł czas na wielką sesję zdjęciową. Nasz Creative Team tworzy teraz stylizacje z włosów modelek. Wspierani przez kreatywnych ekspertów, w tym międzynarodowych fotografów, oraz garderoby stylistów i wizażystów, mogą stworzyć piękne zdjęcia prezentujące kolekcję ELEMENTAL.

 • MARZEC - WRZESIEŃ 2017

  Kreowanie kolekcji ELEMENTAL.

  Powstają pierwsze zdjęcia! To wspaniały moment, móc zobaczyć pierwsze efekty wielogodzinnej pracy w studio fotograficznym. Teraz czas na selekcję najlepszych ujęć, które zostaną zaprezentowane stylistom z całego świata. To również czas na tworzenie materiałów zarówno offline, jak i online, pokazujacych kolekcję ELEMENTAL oraz Color Zoom Creative Team w jak najlepszym świetle.

 • PAŹDZIERNIK 2017

  Nowy początek.

  Nadszedł ten czas - nasz Creative Team jest gotowy żeby przedstawić efekty całorocznego procesu twórczego - kolekcję ELEMENTAL zaprezentowaną podczas finału eventu Global Zoom w Barcelonie. Rok 2018 będzie rokiem ELEMENTAL - rozpoczyna się nowa era dla Color Zoom.

PAKIET UCZESTNIKA

Teraz Twoja kolej

Na co czekasz? Pobierz pakiet uczestnika i stań się częścią konkursu.

WKRÓTCE