Szukaj

WRZESIEŃ 2016

Odkrywanie trendów.

Paryż, Mediolan, Londyn, Nowy Jork – rozpoczęliśmy podróż z Color Zoom na największych międzynarodowych wybiegach mody. Nasi tropiciele trendów mieli ważne zadanie dotyczące poszukiwania najnowszych nowinek podczas pokazów i wystaw najbardziej ekscytujących artystów naszych czasów. Te inspirujące spostrzeżenia o nadchodzących trendach miały wielkie znaczenie, gdyż stanowiły podstawę do tworzenia nowej kolekcji we fryzjerstwie Color Zoom.

PAŹDZIERNIK 2016

Powstanie nowego zespołu kreatywnych stylistów Color Zoom.

Nadszedł czas na konkurs trendów Global Color Zoom Challenge. Wszyscy krajowi zwycięzcy rywalizują na scenie międzynarodowej ze zwycięzcami z innych krajów w kategoriach Global Creative, New Talent czy Partner, prezentując swoje najlepsze umiejętności. Po kilku emocjonujących godzinach cięcia, farbowania i stylizacji ogłoszono zwycięzców. Zostali nimi: Larissa Bresnehan, Sargis Airapetian i Daniel Rubin. Dostali niepowtarzalną okazję dołączenia do zespołu międzynarodowych artystów Goldwell – Agnes Westerman oraz Saschy Haseloff i współtworzenia kolejnej kolekcji trendów we fryzjerstwie.

STYCZEŃ 2017

Narodziny nowej kolekcji.

Nowy Color Zoom Creative Team – trzech zwycięzców konkursu i dwóch międzynarodowych artystów – spotkał się po raz pierwszy na kreatywnych warsztatach. Na podstawie prognoz trendów ze świata mody, zespół podczas intensywnej i owocnej burzy mózgów wspólnie zgromadził pomysły przełożenia trendów w modzie na konkretne koloryzacje, cięcia i stylizacje. Swoje nowe idee wypróbowali również na główkach treningowych. Zostawili tylko najlepsze pomysły. I tak narodziła się nowa kolekcja trendów Color Zoom: ELEMENTAL.

STYCZEŃ - LUTY 2017

Fryzury potrzebują twarzy.

Kolejne wyzwanie dla naszych artystów Color Zoom to znalezienie modelek, które oddadzą charakter nowej kolekcji ELEMENTAL. Tropiciele szukali ich na całym swiecie i w końcu wybrali sześć, które najlepiej uosabiają trend: mineralne kolory, mineralistyczne kształty i futurystyczne stylizacje. Wspaniale, że udało nam się znaleźć idealne modelki!

LUTY 2017

Wprowadzenie kolekcji ELEMENTAL w życie.

Kiedy modelki zostały już wybrane, nadszedł czas na wielką sesję zdjęciową. Nasz Creative Team tworzy teraz stylizacje z włosów modelek. Wspierani przez kreatywnych ekspertów, w tym międzynarodowych fotografów, oraz garderoby stylistów i wizażystów, mogą stworzyć piękne zdjęcia prezentujące kolekcję ELEMENTAL.

MARZEC - WRZESIEŃ 2017

Kreowanie kolekcji ELEMENTAL.

Powstają pierwsze zdjęcia! To wspaniały moment, móc zobaczyć pierwsze efekty wielogodzinnej pracy w studio fotograficznym. Teraz czas na selekcję najlepszych ujęć, które zostaną zaprezentowane stylistom z całego świata. To również czas na tworzenie materiałów zarówno offline, jak i online, pokazujacych kolekcję ELEMENTAL oraz Color Zoom Creative Team w jak najlepszym świetle.

PAŹDZIERNIK 2017

Nowy początek.

Nadszedł ten czas - nasz Creative Team jest gotowy żeby przedstawić efekty całorocznego procesu twórczego - kolekcję ELEMENTAL zaprezentowaną podczas finału eventu Global Zoom w Barcelonie. Rok 2018 będzie rokiem ELEMENTAL - rozpoczyna się nowa era dla Color Zoom.