Szukaj

REMIX

KREATYWNY POMYSŁ

Koloryzacja, cięcie, stylizacja i tekstura.

UWOLNIJ SIĘ.

Oderwij się od rzeczywistości i dobrze się baw. Zmiksuj pop i punk. Szokuj.

ODWAGA. ZDERZENIE. BUNT.

Włosy to sposób wyrażania siebie. Sięgnij po odważne kolory, ostre kontury, mocne kontrasty.

WYKREUJ PRZYSZŁOŚĆ TAK JAK CZUJESZ – NADSZEDŁ CZAS, ABY ZREMIKSOWAĆ RZECZYWISTOŚĆ.

POSTAW NA ODWAŻNE KOLORY

LET’S CLASH!

STYL POP WIDOCZNY W KOLORYZACJACH

DO DZIEŁA!

ZREMIKSOWANE CIĘCIA

ODKRYWAJ NA NOWO!

MINIMALISTYCZNE STYLIZACJE

CZAS ZACZĄĆ!

W stylizacjach chodzi o uzyskanie efektu graficznego minimalizmu – takiego z ostrym konturem. Te wpadające w oko wykończenia przekazują pozytywną energię.

Odważne kształty ze swoim subtelnym, zmiennym połyskiem to coś zarówno na dzień, jak i na noc. Dzięki nim na powierzchni zachodzi imponujący efekt zmiany koloru. Lśniący i wyrafinowany połysk dodaje włosom atrakcyjności.

CZAS NA REMIX!

Dowiedz się jak stworzyć koloryzacje, cięcia oraz stylizacje
z kolekcji trendów Color Zoom 2019.

EVA

WYRAZISTE KOLORY ZROBIONE NA WYSOKI POŁYSK

 • KOLORYZACJA

  PŁYNNY POŁYSK

  Głębokie i bogate niebieskie odcienie u Evy są podkręcone jaśniejszymi tonami dla stworzenia orzeźwiających kontrastów. Meteor Blue jest tajemniczy i refleksyjny, Illusion Blue bardziej zabawny, a Sky Azure ma letni klimat i jest ekstremalnie podniosły. Przykuwający uwagę Chambray Blue podkreśla odważny i promienisty efekt. Offbeat White o delikatnym niebieskim odcieniu na odroście tworzy duży kontrast i pięknie podkreśla ekstrawagancki charakter na czubku głowy.

 • ZACZNIJMY

  ODCIEŃ WYJŚCIOWY
  NATURALNE WŁOSY: 6N
  ROZJAŚNIANIE: 10N

  ROZJAŚNIANIE ODROSTU DO POZIOMU 10:
  SilkLift Strong

  SILVERIZING:
  Colorance: 20ml lotonu + 10ml 10BS (czas działania 10min)

 • KOLORY POP

  METEOR BLUE
  Colorance:
  40 ml lotonu + 10 ml Pastel Indigo + 5 ml 10P + 5 ml 8SB + @Pure Pigments 3 ml Pearl Blue
  ILLUSION BLUE
  Elumen:
  20 ml Bl@all + 10 ml Tq@all + 10 ml SV@10
  CHAMBRAY BLUE
  Elumen:
  20 ml SV@10 + 2 ml Bl@all + 1 ml Tq@all
  SKY AZURE
  Elumen:
  10 ml Clear + 15 ml Tq@all + 5 ml Pk@all
  OFFBEAT WHITE BLUE
  Colorance:
  40 ml lotonu+20 ml 10BS+@PurePigments 2 krople Pearl Blue
 • CIĘCIE

  ZREMIKSOWANA AUREOLA

  Inspirację do powstania fryzury Evy zaczerpnięto z fryzury z efektem aureoli z 1960 roku i połączono ją z punkowymi elementami lat 70. Cechą charakterystyczną fryzury jest wypukły kontur, który rozpoczyna się w obszarze grzywki i delikatnie przechodzi w coraz dłuższe włosy do tyłu głowy, w połączeniu z wypukłym, okrągłym stopniowaniem uzyskanym techniką tępego cięcia (Blunt Cutting). Dla nadania fryzurze nowoczesnego wyglądu wykreowano ekstrawagancki element na czubku głowy za pomocą cieniowania skręconego pasma nożyczkami (Twisted Scissor Cutting). Zakończono cięcie techniką Point Cutting. Zaokrąglony, wypukły kształt podtrzymuje linię połysku na powierzchni, doskonale podkreślając zakrzywiony kształt fryzury.

 • STYLIZACJA I TEKSTURA

  WYGŁADZONA FRYZURA NA PAZIA

  Stylizacja Evy jest odważnym wyrażeniem stylu lat 70. Zastosuj spray zwiększający objętość StyleSign Soft Volumizer. Przy użyciu średniej, okrągłej szczotki wysusz włosy suszarką od zewnątrz do wewnątrz. Za pomocą prostownicy wygładź włosy u nasady, na długościach i końcach. Zastosuj spray do stylizacji włosów StyleSign Twist Around i użyj średniej grubości lokówki dla podkręcenia obwodu fryzury. Dla uzyskania bardziej przerysowanej stylizacji, użyj karbownicy oraz dodaj masy i objętości pod spodem fryzury. Włosy w obszarze odrostu od skroni w górę pozostaw niezmienione, spłaszczone przy głowie. Nanieś suchy spray nadający teksturę StyleSign Dry Boost i wystylizuj włosy w pożądanym kierunku. Podkreśl ekstrawagancki styl przy użyciu pudru nadającego objętość StyleSign Dust Up.

GWEN

JASKRAWE KOLORY Z OPTYKĄ POP

 • KOLORYZACJA

  ZDEFINIOWANY NA NOWO KAMUFLAŻ

  Koloryzacja u Gwen to mocne, czyste kolory nawiązujące do mody inspirowanej militariami. Ivy Green połączony z Avocado i Energy Yellow tworzą pełną życia koloryzację, która przypomina nowy miejski kamuflaż. Jaśniejszy odrost w połączeniu z Punchy Lime wynosi harmonię kolorów na wyższy poziom i tworzy żywy, pozytywny efekt.

 • ZACZNIJMY

  ODCIEŃ WYJŚCIOWY
  NATURALNE WŁOSY: 4N
  NATURALNE WŁOSY: 4N

  ROZJAŚNIANIE DO POZIOMU 9:
  SilkLift Strong

  SILVERIZING:
  Colorance: 20 ml lotonu + 5 ml 10P + 5 ml 10BA (czas działania 10 min)

 • KOLORY POP

  AVOCADO
  Elumen:
  10 ml lotonu BG@6 + 10 ml Gn@all + 5 ml YY@all
  PUNCHY LIME
  Elumen:
  30 ml YY@all + 1 ml Gn@all
  IVY GREEN
  Elumen:
  10 ml BG@7 + 5 ml Tq@all + 5 ml Gn@all
  ENERGY YELLOW
  Colorance:
  40 ml lotonu + 20 ml 10G + @Pure Pigments 6 ml Pure Yellow
 • CIĘCIE

  FIGLARNY BOB

  Inspiracją do stworzenia cięcia u Gwen był kultowy bob z 1960 roku. Charakterystyczną cechą tego cięcia są zwarte kontury w obszarze grzywki i po bokach w połączeniu z ukrytym podcięciem z tyłu głowy stworzonym przy użyciu techniki tępego cięcia (Blunt Cutting). Grzywka jest cięta tępo poziomymi sekcjami dla uzyskania kompaktowej bazowej długości. Sekcje boczne są niepołączone z tyłu głowy, a grzywka niestopniowana. Niepołączona górna sekcja jest strzyżona techniką Deep Point Cutting. Stylowy detal na czubku głowy nadaje klasycznemu bobowi wrażenie silnego, ale zabawnego charakteru. Ta fryzura jest idealną podstawą do zaprezentowania efektu kolorystycznego.

 • STYLIZACJA I TEKSTURA

  POWRÓT TRAPEZOWEGO BOBA
  Stylizacja Gwen jest klasyczna i czysta, co podkreśla różnorodność niesamowitych cytrusowych zieleni i żółtych odcieni we włosach. Zastosuj wygładzający spray do suszenia StyleSign Smooth Control i wysusz włosy suszarką sekcja po sekcji za pomocą małej, płaskiej szczotki. Przy użyciu prostownicy podkręć końce pod spód dla nadania okrągłego kształtu. Wykończ stylizację sprayem budującym objętość StyleSign Naturally Full. Aby nadać fryzurze pikanterii, użyj minikarbownicy na odroście i długości oraz na końcach od skroni w dół dla nadania objętości. Włosy na koronie głowy wystylizuj na płasko. Nanieś mocny wosk w sprayu StyleSign Unlimitor, aby zwiększyć objętość na pokarbowanych sekcjach i podkreślić ekstrawagancki styl.

KLAUDIA

ŻYWE ODCIENIE I PUNKOWE WSTAWKI DODAJĄ PIKANTERII

 • KOLORYZACJA

  GŁÓWNY POJEDYNEK

  Koloryzacja Klaudii to nieoczekiwany powrót do uproszczonych kolorów. Główne i drugoplanowe kolory dodają fryzurze niepokorności. Bloki kolorystyczne Ivy Green i Illusion Blue zaczynają się od spodu, gdzie graficzne kolory są harmonijnie rozmieszczone obok siebie. Energy Yellow dodaje promienistości, kontrastując z delikatnym Offbeat White koloru bazowego. Daje to wrażenie połączenia popu i punku.

 • ZACZNIJMY

  ODCIEŃ WYJŚCIOWY
  NATURALNE WŁOSY: 6N
  ROZJAŚNIANE: 10N

  ROZJAŚNIANIE ODROSTU DO POZIOMU 10:
  SilkLift Strong

  SILVERIZING:
  Colorance: 20 ml lotonu + 10 ml 10V (czas działania 10 min)

 • KOLORY POP

  ILLUSION BLUE
  Elumen:
  20 ml Bl@all + 10 Tq@all + 10 ml SV@10
  IVY GREEN
  Elumen:
  10 ml BG@7 + 5 ml Tq@all + 5 ml Gn@all
  ENERGY YELLOW
  Colorance:
  40 ml lotonu + 20 ml 10G + @Pure Pigments 6 ml Pure Yellow
  OFFBEAT WHITE
  Colorance:
  40 ml lotonu + 20 ml 10BS
 • CIĘCIE

  MIEJSKI STYL

  Mocny, geometryczny kształt u Klaudii doskonale odzwierciedla lata 80. i kultowe cięcie stylizowane na lata 70. Cechą charakterystyczną tego cięcia jest połączenie na koronie głowy mocnych geometrycznych linii, ostrych konturów i elementów punku. Kształt i ostre kontury wykreowano techniką tępego cięcia (Blunt Cutting). Włosy przycięto krócej, zaczynając od lewej strony i pozostawiając dłuższe z tyłu głowy. Silną asymetrię uzyskano przekierowując włosy od lewej do prawej strony. Boki pozostały niepołączone z sekcją karku. Zastosowano równomierne stopniowanie, aby połączyć okrągłe i kwadratowe kształty. Przez cieniowanie skręconego pasma nożyczkami (Twisted Scissor Cutting) wykreowano ekstrawagancki punkowy element na czubku głowy. Aby wyeksponować kolor, cięcie spersonalizowano techniką Deep Point Cutting.

 • STYLIZACJA I TEKSTURA

  STYLIZACJA W STYLU POP ART

  Kluczowymi elementami we fryzurze Klaudii są kolory z lat 80., odważne kontury i asymetryczna grzywka. Nanieś balsam do prostowania StyleSign Flat Marvel i wysusz włosy na gładko za pomocą szczotki tunelowej. Końce wyprostuj przy użyciu prostownicy. Podkreśl i wykończ małą, ekstrawagancką sekcję włosów przy użyciu pudru nadającego objętość StyleSign Dust Up. Aby wykreować przesadnie asymetryczny kształt, użyj minikarbownicy w obszarze odrostu po jednej stronie ucha, przechodząc w kierunku skroni, a po drugiej stronie od karku do sekcji nad i za uchem. Podkreśl kształt przy użyciu prostownicy. Wykończ fryzurę lakierem nabłyszczającym StyleSign Magic Finish i za pomocą pudru nadającego objętość StyleSign Dust Up pobaw się małą, ekstrawagancką sekcją włosów na czubku głowy.

NATIELE

POMIESZANIE PRZESZŁOŚCI, TERAŹNIEJSZOŚCI I PRZYSZŁOŚCI

 • KOLORYZACJA

  RADOŚĆ I ODWAGA

  Intensywne kontrasty wyłaniają się z dualizmu Psychedelic Pink i Mystic Violet. Bloki intensywnych i żywych kolorów tworzą odważny, elektryzujący styl w świeżym zestawieniu kolorów u Natiele. Przejścia kolorów podkreślają kształt fryzury, przez co staje się on nieoczekiwanie wyrafinowany w tym połączniu. Te energetyzujące kolory oddają jego wyszukany charakter i podkreślają osobowość.

 • ZACZNIJMY

  ODCIEŃ WYJŚCIOWY
  NATURALNE WŁOSY: 4N
  NATURALNE WŁOSY: 4N

  ROZJAŚNIANIE DO POZIOMU 9-10:
  SilkLift Strong

  SILVERIZING:
  Colorance: 20 ml loton + 10 ml 10P (czas działania 10 min)

 • KOLORY POP

  PSYCHEDELIC PINK
  Elumen:
  30 ml Pk@all + 15 ml SV@10 + 3 ml RV@all
  MYSTIC VIOLET
  Topchic:
  25 ml lotonu 6% (20 vol.) + 10 ml 10V + 10 ml 8SB + 5 ml 5VV MAX + @Pure Pigments 1 ml Pure Violet
 • CIĘCIE

  FLATTOP NA NOWO

  Styl Natiele jest interpretacją cięcia flattop z lat 80. Nowa fala spotyka wczesny hip-hop lat 80. Kluczowymi elementami cięcia jest mocny kwadratowy kształt flattop w połączeniu z asymetrycznym kształtem na koronie głowy. Określono długość po bokach i wycięto kwadratowy kształt. Połączono sekcję korony z sekcją karku zgodnie z ideą asymetrii. Długość wyznaczono nożyczkami. Pracując techniką nożyczki nad grzebieniem nadano specyficzny, asymetryczny kształt na czubku głowy. Po wysuszeniu włosów suszarką udoskonalono kszałt fryzury maszynką lub techniką nożyczki nad grzebieniem.

 • STYLIZACJA I TEKSTURA

  ASYMETRYCZNY FLATTOP

  Inspiracją do powstania stylizacji Natiele był styl nowej fali i wczesnego hip-hopu lat 80. – odważny, o geometrycznym kształcie. Stwórz przedziałek i przeczecz grzebieniem do włosów afro. Użyj lakieru zwiększającego objętość StyleSign Big Finish. Przy użyciu siatki do włosów nadaj kształt fryzurze, susząc ją dyfuzorem. Za pomocą kawałka tektury możesz wykreować bardziej wyrazistą stylizację. Ponownie wybierz włosy za pomocą grzebienia afro, uformuj i przytrzymaj kształt, używając kawałka tektury. Zastosuj pełen mocy lakier StyleSign Sprayer i wysusz dyfuzorem dla zachowania efektu.

MAJA

ODWAŻNE, WYRAŹNIE ZARYSOWANE KOLORY

 • KOLORYZACJA

  ENERGETYCZNY PONCZ

  To emocjonalna zabawa odcieniami Energy Yellow i Punchy Lime. Pikantny kolor Punchy Lime uwydatnia energię koloryzacji Mai. Energetyczne tonacje limonki dodają świeżości odcieniowi Offbeat White z delikatnym odcieniem żółtego, aby nadać koloryzacji radosny charakter. Przenikanie kolorów (dip-dye) Punchy Lime i Avocado uwydatnia kompaktowy kształt i w połączeniu z jaśniejszym odrostem na koronie, ekstrawagancki element na czubku głowy wybija się jeszcze bardziej.

 • ZACZNIJMY

  ODCIEŃ WYJŚCIOWY
  NATURALNE WŁOSY: 7N
  ROZJAŚNIANE: 10N

  ROZJAŚNIANIE ODROSTU DO POZIOMU 10:
  SilkLift Gentle

  SILVERIZING:
  Colorance: 20 ml lotonu + 10 ml ICY (czas działania 5 min)

 • KOLORY POP

  ENERGY YELLOW
  Colorance:
  40 ml lotonu + 20 ml 10G + @Pure Pigments 6 ml Pure Yellow
  AVOCADO
  Elumen:
  10 ml BG@6 + 10 ml Gn@all + 5 ml YY@all
  PUNCHY LIME
  Elumen:
  30 ml YY@ll + 1 ml Gn@all
  OFFBEAT WHITE YELLOW
  Colorance:
  40 ml lotonu + 20 ml 10BS + @Pure Pigments 4 krople Pure Yellow
 • CIĘCIA

  EKSTRAWAGANCKI, PUNKOWY BOB

  Odkryty na nowo klasyczny kształt u Mai w połączeniu z zabawnym ekstrawaganckim elementem na czubku głowy tworzy tę nowoczesną wariację na temat długiego boba. Trójkątny kształt boba nadaje cięciu nowoczesny charakter. Specyfiką tego cięcia są zwarte kontury w obszarze grzywki i po bokach uzyskane przy użyciu tępego cięcia (Blunt Cutting). Najważniejszą cechą tego cięcia są warstwy w sekcjach grzywki i z tyłu głowy w połączeniu z niecieniowanymi i niepołączonymi sekcjami po bokach. Zastosowanie techniki przenikania koloru (Dip-Dye) pięknie podkreśla kompaktowy kształt. Przy użyciu techniki Point Cutting idealnie połączono ze sobą kolor i cięcie.

 • STYLIZACJA I TEKSTURA

  GŁADKI, CYTRUSOWY BOB

  W stylizacji Mai widoczne są elementy popu i punku. Nanieś na wilgotne włosy piankę nabłyszczającą StyleSign Glamour Whip. Wysusz włosy suszarką sekcja po sekcji za pomocą okrągłej szczotki, nadając klasyczny, okrągły kształt. Wykończ stylizację przy użyciu prostownicy. Podkreśl punkowy element pudrem nadającym objętość StyleSign Dust Up. Aby wykreować ekstrawagancką wersję stylizacji, użyj karbownicy na odroście, długości i końcach w obszarze od skroni do karku i zbuduj objętość. Pozostaw kilka widocznych pokarbowanych sekcji i wykończ stylizację przy użyciu suchego sprayu nadającego teksturę StyleSign Dry Boost.

LEKSI

ZDERZENIE KOLORÓW DLA WYRAZISTEJ STYLIZACJI

 • KOLORYZACJA

  WSPÓŁCZESNE NIEDOPASOWANIE

  Koloryzacja Leksi jest naładowana energią, wyglądając niemal syntetycznie. Odważne, żywe, jasne kolory pobudzają zmysły. Gryzące się ze sobą bloki kolorystyczne Atomic Red i Psychedelic Pink odbijają światło, tworząc przyciągający uwagę efekt kolorystyczny. Kontrast z delikatną bielą nadaje koloryzacji nieoczekiwany element. Rezultat jest zróżnicowany i energiczny. Efekt kolorystyczny podkreśla ostre kontury, tworząc silny i buntowniczy charakter.

 • ZACZNIJMY

  ODCIEŃ WYJŚCIOWY
  NATURALNE WŁOSY 6N
  ROZJAŚNIANE: 10N

  ROZJAŚNIANIE ODROSTU DO POZIOMU 10:
  SilkLift Strong

  SILVERIZING:
  Colorance: 20 ml lotonu + 10 ml 10V (czas działania 10 min)

 • KOLORY POP

  ATOMIC RED
  Topchic:
  30 ml lotonu 3% (10 vol.) + 20 ml 10P + 10 ml 7OO@GK + @Pure Pigments 6 ml Pure Red
  PSYCHEDELIC PINK
  Elumen:
  30 ml Pk@all + 15 ml SV@10 + 3 ml RV@all
  OFFBEAT WHITE MAGENTA
  Colorance:
  40 ml lotonu + 20 ml 10BS + @Pure Pigments 2 kropli Pure Red
 • CIĘCIE

  NOWOCZESNY SHAG

  Fryzura Leksi to nowa wersja cięcia shag z lat 70. z elementami lat 80. – energiczna i silna. Niepołączone i niecieniowane boki i tył uwydatniają kompaktowy i odważny kształt. Na grzywce kwadratowe stopniowanie uzyskano przez podniesienie włosów pionowo do góry. Kontur wokół twarzy jest zakrzywiony i połączony z bokami. Długości po bokach, za uszami i z tyłu oraz wycieniowany obszar korony głowy obcięto tępo. Cięcie techniką Slicing zastosowano do wykończenia i stworzenia delikatnego połączenia górnej sekcji z bokami i tyłem głowy. Stwórz oryginalny element na czubku głowy, aby dodać fryzurze tekstury i punkowego charakteru dzięki cięciu skręconego pasma nożyczkami (Twisted Scissor Cutting).

 • STYLIZACJA I TEKSTURA

  MINIMALISTYCZNY SHAG

  Inspiracją do powstania stylizacji Leksi był klimat lat 70. Rozpyl wygładzający spray do suszenia StyleSign Smooth Control i wysusz włosy na dół przy użyciu suszarki i płaskiej szczotki. Prostownicą nadaj idealny kształt. W obszarze korony nanieś puder nadający objętość StyleSign Dust Up i wykończ stylizację przy użyciu nabłyszczającego sprayu ochronnego StyleSign Diamond Gloss. Dla uzyskania fryzury jak z wybiegu wygładź włosy od korony do uszu przy użyciu okrągłej szczotki, przeciągając je suszarką. Za pomocą siateczki spłaszcz włosy u nasady, rozpyl lakier i wysusz dyfuzorem. Delikatnie natapiruj końce włosów i ściśnij je prostownicą. Odczekaj aż włosy ostygną i wyczesz dla uzyskania objętości z teksturą. Wykończ fryzurę, używając suchego sprayu nadającego teksturę StyleSign Dry Boost.

   

   

Szkolenia Color Zoom

WHAT’S IT FOR YOU

Info has to be defined by countries

 

Lorem ipsum

Information has to be defined by countries:

Register Lorem
Start Ipsum
Finish approx. Dolores

NOTE: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.