Szukaj

KOLORYZACJA

PŁYNNY POŁYSK

Głębokie i bogate niebieskie odcienie u Evy są podkręcone jaśniejszymi tonami dla stworzenia orzeźwiających kontrastów. Meteor Blue jest tajemniczy i refleksyjny, Illusion Blue bardziej zabawny, a Sky Azure ma letni klimat i jest ekstremalnie podniosły. Przykuwający uwagę Chambray Blue podkreśla odważny i promienisty efekt. Offbeat White o delikatnym niebieskim odcieniu na odroście tworzy duży kontrast i pięknie podkreśla ekstrawagancki charakter na czubku głowy.

ZACZNIJMY

ODCIEŃ WYJŚCIOWY
NATURALNE WŁOSY: 6N
ROZJAŚNIANIE: 10N

ROZJAŚNIANIE ODROSTU DO POZIOMU 10:
SilkLift Strong

SILVERIZING:
Colorance: 20ml lotonu + 10ml 10BS (czas działania 10min)

KOLORY POP

METEOR BLUE
Colorance:
40 ml lotonu + 10 ml Pastel Indigo + 5 ml 10P + 5 ml 8SB + @Pure Pigments 3 ml Pearl Blue
ILLUSION BLUE
Elumen:
20 ml Bl@all + 10 ml Tq@all + 10 ml SV@10
CHAMBRAY BLUE
Elumen:
20 ml SV@10 + 2 ml Bl@all + 1 ml Tq@all
SKY AZURE
Elumen:
10 ml Clear + 15 ml Tq@all + 5 ml Pk@all
OFFBEAT WHITE BLUE
Colorance:
40 ml lotonu+20 ml 10BS+@PurePigments 2 krople Pearl Blue

CIĘCIE

ZREMIKSOWANA AUREOLA

Inspirację do powstania fryzury Evy zaczerpnięto z fryzury z efektem aureoli z 1960 roku i połączono ją z punkowymi elementami lat 70. Cechą charakterystyczną fryzury jest wypukły kontur, który rozpoczyna się w obszarze grzywki i delikatnie przechodzi w coraz dłuższe włosy do tyłu głowy, w połączeniu z wypukłym, okrągłym stopniowaniem uzyskanym techniką tępego cięcia (Blunt Cutting). Dla nadania fryzurze nowoczesnego wyglądu wykreowano ekstrawagancki element na czubku głowy za pomocą cieniowania skręconego pasma nożyczkami (Twisted Scissor Cutting). Zakończono cięcie techniką Point Cutting. Zaokrąglony, wypukły kształt podtrzymuje linię połysku na powierzchni, doskonale podkreślając zakrzywiony kształt fryzury.

STYLIZACJA I TEKSTURA

WYGŁADZONA FRYZURA NA PAZIA

Stylizacja Evy jest odważnym wyrażeniem stylu lat 70. Zastosuj spray zwiększający objętość StyleSign Soft Volumizer. Przy użyciu średniej, okrągłej szczotki wysusz włosy suszarką od zewnątrz do wewnątrz. Za pomocą prostownicy wygładź włosy u nasady, na długościach i końcach. Zastosuj spray do stylizacji włosów StyleSign Twist Around i użyj średniej grubości lokówki dla podkręcenia obwodu fryzury. Dla uzyskania bardziej przerysowanej stylizacji, użyj karbownicy oraz dodaj masy i objętości pod spodem fryzury. Włosy w obszarze odrostu od skroni w górę pozostaw niezmienione, spłaszczone przy głowie. Nanieś suchy spray nadający teksturę StyleSign Dry Boost i wystylizuj włosy w pożądanym kierunku. Podkreśl ekstrawagancki styl przy użyciu pudru nadającego objętość StyleSign Dust Up.