Szukaj

KOLORYZACJA

ZDEFINIOWANY NA NOWO KAMUFLAŻ

Koloryzacja u Gwen to mocne, czyste kolory nawiązujące do mody inspirowanej militariami. Ivy Green połączony z Avocado i Energy Yellow tworzą pełną życia koloryzację, która przypomina nowy miejski kamuflaż. Jaśniejszy odrost w połączeniu z Punchy Lime wynosi harmonię kolorów na wyższy poziom i tworzy żywy, pozytywny efekt.

ZACZNIJMY

ODCIEŃ WYJŚCIOWY
NATURALNE WŁOSY: 4N
NATURALNE WŁOSY: 4N

ROZJAŚNIANIE DO POZIOMU 9:
SilkLift Strong

SILVERIZING:
Colorance: 20 ml lotonu + 5 ml 10P + 5 ml 10BA (czas działania 10 min)

KOLORY POP

AVOCADO
Elumen:
10 ml lotonu BG@6 + 10 ml Gn@all + 5 ml YY@all
PUNCHY LIME
Elumen:
30 ml YY@all + 1 ml Gn@all
IVY GREEN
Elumen:
10 ml BG@7 + 5 ml Tq@all + 5 ml Gn@all
ENERGY YELLOW
Colorance:
40 ml lotonu + 20 ml 10G + @Pure Pigments 6 ml Pure Yellow

CIĘCIE

FIGLARNY BOB

Inspiracją do stworzenia cięcia u Gwen był kultowy bob z 1960 roku. Charakterystyczną cechą tego cięcia są zwarte kontury w obszarze grzywki i po bokach w połączeniu z ukrytym podcięciem z tyłu głowy stworzonym przy użyciu techniki tępego cięcia (Blunt Cutting). Grzywka jest cięta tępo poziomymi sekcjami dla uzyskania kompaktowej bazowej długości. Sekcje boczne są niepołączone z tyłu głowy, a grzywka niestopniowana. Niepołączona górna sekcja jest strzyżona techniką Deep Point Cutting. Stylowy detal na czubku głowy nadaje klasycznemu bobowi wrażenie silnego, ale zabawnego charakteru. Ta fryzura jest idealną podstawą do zaprezentowania efektu kolorystycznego.

STYLIZACJA I TEKSTURA

POWRÓT TRAPEZOWEGO BOBA
Stylizacja Gwen jest klasyczna i czysta, co podkreśla różnorodność niesamowitych cytrusowych zieleni i żółtych odcieni we włosach. Zastosuj wygładzający spray do suszenia StyleSign Smooth Control i wysusz włosy suszarką sekcja po sekcji za pomocą małej, płaskiej szczotki. Przy użyciu prostownicy podkręć końce pod spód dla nadania okrągłego kształtu. Wykończ stylizację sprayem budującym objętość StyleSign Naturally Full. Aby nadać fryzurze pikanterii, użyj minikarbownicy na odroście i długości oraz na końcach od skroni w dół dla nadania objętości. Włosy na koronie głowy wystylizuj na płasko. Nanieś mocny wosk w sprayu StyleSign Unlimitor, aby zwiększyć objętość na pokarbowanych sekcjach i podkreślić ekstrawagancki styl.