Szukaj

KOLORYZACJA

GŁÓWNY POJEDYNEK

Koloryzacja Klaudii to nieoczekiwany powrót do uproszczonych kolorów. Główne i drugoplanowe kolory dodają fryzurze niepokorności. Bloki kolorystyczne Ivy Green i Illusion Blue zaczynają się od spodu, gdzie graficzne kolory są harmonijnie rozmieszczone obok siebie. Energy Yellow dodaje promienistości, kontrastując z delikatnym Offbeat White koloru bazowego. Daje to wrażenie połączenia popu i punku.

ZACZNIJMY

ODCIEŃ WYJŚCIOWY
NATURALNE WŁOSY: 6N
ROZJAŚNIANE: 10N

ROZJAŚNIANIE ODROSTU DO POZIOMU 10:
SilkLift Strong

SILVERIZING:
Colorance: 20 ml lotonu + 10 ml 10V (czas działania 10 min)

KOLORY POP

ILLUSION BLUE
Elumen:
20 ml Bl@all + 10 Tq@all + 10 ml SV@10
IVY GREEN
Elumen:
10 ml BG@7 + 5 ml Tq@all + 5 ml Gn@all
ENERGY YELLOW
Colorance:
40 ml lotonu + 20 ml 10G + @Pure Pigments 6 ml Pure Yellow
OFFBEAT WHITE
Colorance:
40 ml lotonu + 20 ml 10BS

CIĘCIE

MIEJSKI STYL

Mocny, geometryczny kształt u Klaudii doskonale odzwierciedla lata 80. i kultowe cięcie stylizowane na lata 70. Cechą charakterystyczną tego cięcia jest połączenie na koronie głowy mocnych geometrycznych linii, ostrych konturów i elementów punku. Kształt i ostre kontury wykreowano techniką tępego cięcia (Blunt Cutting). Włosy przycięto krócej, zaczynając od lewej strony i pozostawiając dłuższe z tyłu głowy. Silną asymetrię uzyskano przekierowując włosy od lewej do prawej strony. Boki pozostały niepołączone z sekcją karku. Zastosowano równomierne stopniowanie, aby połączyć okrągłe i kwadratowe kształty. Przez cieniowanie skręconego pasma nożyczkami (Twisted Scissor Cutting) wykreowano ekstrawagancki punkowy element na czubku głowy. Aby wyeksponować kolor, cięcie spersonalizowano techniką Deep Point Cutting.

STYLIZACJA I TEKSTURA

STYLIZACJA W STYLU POP ART

Kluczowymi elementami we fryzurze Klaudii są kolory z lat 80., odważne kontury i asymetryczna grzywka. Nanieś balsam do prostowania StyleSign Flat Marvel i wysusz włosy na gładko za pomocą szczotki tunelowej. Końce wyprostuj przy użyciu prostownicy. Podkreśl i wykończ małą, ekstrawagancką sekcję włosów przy użyciu pudru nadającego objętość StyleSign Dust Up. Aby wykreować przesadnie asymetryczny kształt, użyj minikarbownicy w obszarze odrostu po jednej stronie ucha, przechodząc w kierunku skroni, a po drugiej stronie od karku do sekcji nad i za uchem. Podkreśl kształt przy użyciu prostownicy. Wykończ fryzurę lakierem nabłyszczającym StyleSign Magic Finish i za pomocą pudru nadającego objętość StyleSign Dust Up pobaw się małą, ekstrawagancką sekcją włosów na czubku głowy.