Szukaj

KOLORYZACJA

WSPÓŁCZESNE NIEDOPASOWANIE

Koloryzacja Leksi jest naładowana energią, wyglądając niemal syntetycznie. Odważne, żywe, jasne kolory pobudzają zmysły. Gryzące się ze sobą bloki kolorystyczne Atomic Red i Psychedelic Pink odbijają światło, tworząc przyciągający uwagę efekt kolorystyczny. Kontrast z delikatną bielą nadaje koloryzacji nieoczekiwany element. Rezultat jest zróżnicowany i energiczny. Efekt kolorystyczny podkreśla ostre kontury, tworząc silny i buntowniczy charakter.

ZACZNIJMY

ODCIEŃ WYJŚCIOWY
NATURALNE WŁOSY 6N
ROZJAŚNIANE: 10N

ROZJAŚNIANIE ODROSTU DO POZIOMU 10:
SilkLift Strong

SILVERIZING:
Colorance: 20 ml lotonu + 10 ml 10V (czas działania 10 min)

KOLORY POP

ATOMIC RED
Topchic:
30 ml lotonu 3% (10 vol.) + 20 ml 10P + 10 ml 7OO@GK + @Pure Pigments 6 ml Pure Red
PSYCHEDELIC PINK
Elumen:
30 ml Pk@all + 15 ml SV@10 + 3 ml RV@all
OFFBEAT WHITE MAGENTA
Colorance:
40 ml lotonu + 20 ml 10BS + @Pure Pigments 2 kropli Pure Red

CIĘCIE

NOWOCZESNY SHAG

Fryzura Leksi to nowa wersja cięcia shag z lat 70. z elementami lat 80. – energiczna i silna. Niepołączone i niecieniowane boki i tył uwydatniają kompaktowy i odważny kształt. Na grzywce kwadratowe stopniowanie uzyskano przez podniesienie włosów pionowo do góry. Kontur wokół twarzy jest zakrzywiony i połączony z bokami. Długości po bokach, za uszami i z tyłu oraz wycieniowany obszar korony głowy obcięto tępo. Cięcie techniką Slicing zastosowano do wykończenia i stworzenia delikatnego połączenia górnej sekcji z bokami i tyłem głowy. Stwórz oryginalny element na czubku głowy, aby dodać fryzurze tekstury i punkowego charakteru dzięki cięciu skręconego pasma nożyczkami (Twisted Scissor Cutting).

STYLIZACJA I TEKSTURA

MINIMALISTYCZNY SHAG

Inspiracją do powstania stylizacji Leksi był klimat lat 70. Rozpyl wygładzający spray do suszenia StyleSign Smooth Control i wysusz włosy na dół przy użyciu suszarki i płaskiej szczotki. Prostownicą nadaj idealny kształt. W obszarze korony nanieś puder nadający objętość StyleSign Dust Up i wykończ stylizację przy użyciu nabłyszczającego sprayu ochronnego StyleSign Diamond Gloss. Dla uzyskania fryzury jak z wybiegu wygładź włosy od korony do uszu przy użyciu okrągłej szczotki, przeciągając je suszarką. Za pomocą siateczki spłaszcz włosy u nasady, rozpyl lakier i wysusz dyfuzorem. Delikatnie natapiruj końce włosów i ściśnij je prostownicą. Odczekaj aż włosy ostygną i wyczesz dla uzyskania objętości z teksturą. Wykończ fryzurę, używając suchego sprayu nadającego teksturę StyleSign Dry Boost.