Szukaj

KOLORYZACJA

ENERGETYCZNY PONCZ

To emocjonalna zabawa odcieniami Energy Yellow i Punchy Lime. Pikantny kolor Punchy Lime uwydatnia energię koloryzacji Mai. Energetyczne tonacje limonki dodają świeżości odcieniowi Offbeat White z delikatnym odcieniem żółtego, aby nadać koloryzacji radosny charakter. Przenikanie kolorów (dip-dye) Punchy Lime i Avocado uwydatnia kompaktowy kształt i w połączeniu z jaśniejszym odrostem na koronie, ekstrawagancki element na czubku głowy wybija się jeszcze bardziej.

ZACZNIJMY

ODCIEŃ WYJŚCIOWY
NATURALNE WŁOSY: 7N
ROZJAŚNIANE: 10N

ROZJAŚNIANIE ODROSTU DO POZIOMU 10:
SilkLift Gentle

SILVERIZING:
Colorance: 20 ml lotonu + 10 ml ICY (czas działania 5 min)

KOLORY POP

ENERGY YELLOW
Colorance:
40 ml lotonu + 20 ml 10G + @Pure Pigments 6 ml Pure Yellow
AVOCADO
Elumen:
10 ml BG@6 + 10 ml Gn@all + 5 ml YY@all
PUNCHY LIME
Elumen:
30 ml YY@ll + 1 ml Gn@all
OFFBEAT WHITE YELLOW
Colorance:
40 ml lotonu + 20 ml 10BS + @Pure Pigments 4 krople Pure Yellow

CIĘCIA

EKSTRAWAGANCKI, PUNKOWY BOB

Odkryty na nowo klasyczny kształt u Mai w połączeniu z zabawnym ekstrawaganckim elementem na czubku głowy tworzy tę nowoczesną wariację na temat długiego boba. Trójkątny kształt boba nadaje cięciu nowoczesny charakter. Specyfiką tego cięcia są zwarte kontury w obszarze grzywki i po bokach uzyskane przy użyciu tępego cięcia (Blunt Cutting). Najważniejszą cechą tego cięcia są warstwy w sekcjach grzywki i z tyłu głowy w połączeniu z niecieniowanymi i niepołączonymi sekcjami po bokach. Zastosowanie techniki przenikania koloru (Dip-Dye) pięknie podkreśla kompaktowy kształt. Przy użyciu techniki Point Cutting idealnie połączono ze sobą kolor i cięcie.

STYLIZACJA I TEKSTURA

GŁADKI, CYTRUSOWY BOB

W stylizacji Mai widoczne są elementy popu i punku. Nanieś na wilgotne włosy piankę nabłyszczającą StyleSign Glamour Whip. Wysusz włosy suszarką sekcja po sekcji za pomocą okrągłej szczotki, nadając klasyczny, okrągły kształt. Wykończ stylizację przy użyciu prostownicy. Podkreśl punkowy element pudrem nadającym objętość StyleSign Dust Up. Aby wykreować ekstrawagancką wersję stylizacji, użyj karbownicy na odroście, długości i końcach w obszarze od skroni do karku i zbuduj objętość. Pozostaw kilka widocznych pokarbowanych sekcji i wykończ stylizację przy użyciu suchego sprayu nadającego teksturę StyleSign Dry Boost.