Szukaj

KOLORYZACJA

RADOŚĆ I ODWAGA

Intensywne kontrasty wyłaniają się z dualizmu Psychedelic Pink i Mystic Violet. Bloki intensywnych i żywych kolorów tworzą odważny, elektryzujący styl w świeżym zestawieniu kolorów u Natiele. Przejścia kolorów podkreślają kształt fryzury, przez co staje się on nieoczekiwanie wyrafinowany w tym połączniu. Te energetyzujące kolory oddają jego wyszukany charakter i podkreślają osobowość.

ZACZNIJMY

ODCIEŃ WYJŚCIOWY
NATURALNE WŁOSY: 4N
NATURALNE WŁOSY: 4N

ROZJAŚNIANIE DO POZIOMU 9-10:
SilkLift Strong

SILVERIZING:
Colorance: 20 ml loton + 10 ml 10P (czas działania 10 min)

KOLORY POP

PSYCHEDELIC PINK
Elumen:
30 ml Pk@all + 15 ml SV@10 + 3 ml RV@all
MYSTIC VIOLET
Topchic:
25 ml lotonu 6% (20 vol.) + 10 ml 10V + 10 ml 8SB + 5 ml 5VV MAX + @Pure Pigments 1 ml Pure Violet

CIĘCIE

FLATTOP NA NOWO

Styl Natiele jest interpretacją cięcia flattop z lat 80. Nowa fala spotyka wczesny hip-hop lat 80. Kluczowymi elementami cięcia jest mocny kwadratowy kształt flattop w połączeniu z asymetrycznym kształtem na koronie głowy. Określono długość po bokach i wycięto kwadratowy kształt. Połączono sekcję korony z sekcją karku zgodnie z ideą asymetrii. Długość wyznaczono nożyczkami. Pracując techniką nożyczki nad grzebieniem nadano specyficzny, asymetryczny kształt na czubku głowy. Po wysuszeniu włosów suszarką udoskonalono kszałt fryzury maszynką lub techniką nożyczki nad grzebieniem.

STYLIZACJA I TEKSTURA

ASYMETRYCZNY FLATTOP

Inspiracją do powstania stylizacji Natiele był styl nowej fali i wczesnego hip-hopu lat 80. – odważny, o geometrycznym kształcie. Stwórz przedziałek i przeczecz grzebieniem do włosów afro. Użyj lakieru zwiększającego objętość StyleSign Big Finish. Przy użyciu siatki do włosów nadaj kształt fryzurze, susząc ją dyfuzorem. Za pomocą kawałka tektury możesz wykreować bardziej wyrazistą stylizację. Ponownie wybierz włosy za pomocą grzebienia afro, uformuj i przytrzymaj kształt, używając kawałka tektury. Zastosuj pełen mocy lakier StyleSign Sprayer i wysusz dyfuzorem dla zachowania efektu.