Szukaj

WRZESIEŃ 2017

Kreowanie kolejnej kolekcji trendów we fryzjerstwie.

Podróż z Color Zoom rozpoczęła się od spojrzenia na to, co dzieje się w naszym świecie i jak jest to interpretowane w modzie. Nasi obserwatorzy oceniają trendy panujące wśród klientów na całym świecie. Poszukują nowinek podczas pokazów i wystaw najbardziej ekscytujących artystów naszych czasów. Ich obserwacje stanowią podstawę do tworzenia kolejnej kolekcji we fryzjerstwie Color Zoom.

PAŹDZIERNIK 2017

Wybór nowego Color Zoom Creative Team.

Scena należy do Ciebie! Nadszedł czas na konkurs trendów Global Color Zoom Challenge: wszyscy krajowi zwycięzcy Color Zoom rywalizują w kategoriach Global Creative, New Talent i Partner, prezentując swoje najlepsze umiejętności. Po trzech emocjonujących godzinach cięcia, farbowania i stylizacji ogłoszono zwycięzców: Dylan Tung, Maksim Sotnikov i Mio Sota. To niepowtarzalna okazja dołączenia do zespołu międzynarodowych artystów Goldwell – Agnes Westerman i Saschy Haseloffa i współtworzenia kolejnej kolekcji trendów we fryzjerstwie Goldwell na 2019 rok.

STYCZEŃ 2018

Powstanie kolekcji Color Zoom.

Nowy Color Zoom Creative Team – trzech zwycięzców konkursu i dwóch International Artists – spotkał się po raz pierwszy na kreatywnych tygodniowych warsztatach. Czerpiąc inspirację z londyńskiej galerii sztuki, jak również z prognoz trendów ze świata mody, zespół podczas burzy mózgów przełożył trendy w modzie na konkretne koloryzacje, cięcia i stylizacje. Swoje nowe pomysły wypróbował na główkach treningowych. W rezultacie powstała brawurowa kolekcja o odważnych kolorach, ostrych konturach i odkrytej na nowo klasyce z punkowymi wstawkami. I tak narodziła się nowa kolekcja trendów Color Zoom:
R∃MIX.

STYCZEŃ | LUTY 2018

Poszukiwanie idealnych modelek do kolekcji REMIX.

Kolejne wyzwanie dla naszych artystów Color Zoom to znalezienie modelek, które oddadzą charakter nowej kolekcji REMIX. Nasi obserwatorzy szukali ich na całym świecie i wybrali sześć najlepiej uosabiających trend REMIX: odważne kolory, ostre kontury i mocne kontrasty.

LUTY 2018

ZREMIKSUJ swoją rzeczywistość.

Po wyborze modelek grupa Color Zoom Creative Team spotkała się w Berlinie na sesji zdjęciowej. To było dla zespołu niesamowite doświadczenie. Wspierani przez kreatywnych ekspertów, w tym międzynarodowych fotografów, stylistów, makijażystów i wizażystów stworzyli kolekcję REMIX.

MARZEC-WRZESIEŃ 2018

Narodziny kolekcji REMIX.

Zdjęcia są oszałamiające! Efekt długich godzin spędzonych w studiu fotograficznym się opłacił. Po wybraniu najlepszych, które zostaną udostępnione stylistom z całego świata, nadszedł czas, aby opracować materiały wspierające dla salonów w celu promowania kolekcji REMIX oraz Color Zoom Creative Team.

PAŹDZIERNIK 2018

Nowy początek REMIX.

Nadszedł czas, kiedy nasz Creative Team jest gotowy zaprezentować efekty swojej podróży – kolekcję REMIX  podczas Goldwell Global Zoom Event w Toronto. Rok 2019 będzie należał do REMIX . Uwolnij się, oderwij się od rzeczywistości i baw się dobrze. Odwaga. Zderzenie. Bunt.

NADSZEDŁ CZAS, ABY ZREMIKSOWAĆ RZECZYWISTOŚĆ.