IN•FLUX

KONCEPCJA

Koloryzacja, cięcie, stylizacja i tekstura.

Trendy w modzie ewoluują z roku na rok - opierają się na tym co było, wpływają na siebie nawzajem, delikatnie zmieniając charakter - ale zawsze charakteryzują je unikalne elementy koloryzacji, cięcia, kształtu, stylizacji
i tekstury
. Są to te elementy, które łączą różnorodne stylizacje modowe
i sprawiają, że każda kolekcja jest wyjątkowa.
Kolekcja Color Zoom opiera się na trendach w modzie i wykorzystuje je jako inspirację.


Ta kolekcja prezentuje elementy modowe na włosach przy użyciu opalizujących kolorów, zdecydowanych cięć/kształtów i wyrazistych stylizacji/tekstur.
Daj się oczarować płynności, odkryj ciemność, pozwól opalizującym kolorom błyszczeć i wykreuj swoją stylizację IN•FLUX.


KOLORYZACJA

OPALIZUJĄCY EFEKT – TAJEMNICZE KOLORY DLA WYKREOWANIA PŁYNNOŚCI


Wzajemne oddziaływanie nastrojowych, tajemniczych kolorów bazowych kontrastujących ze zdecydowanymi, magnetyzującymi odcieniami tworzy opalizujący efekt - element wyróżniający koloryzację w kolekcji IN•FLUX. Opalizujący efekt charakteryzuje się przenikaniem kolorów na odroście i nastrojowymi kolorami od wewnątrz w połączeniu z dynamicznymi i ekstrawaganckimi kolorami na powierzchni włosów. Nastrojowy, tajemniczy kolor bazowy jest idealną platformą do zaprezentowania żywych, opalizujących odcieni na powierzchni włosów. Równocześnie przenikanie kolorów na odroście nadaje głębię, a ciemny kontur podkreśla linię fryzury, podczas gdy błyszczące kolory uwydatniają kształt cięcia. Opalizujące kolory są nanoszone intuicyjnie i kreatywnie na pojedyncze pasemka włosów techniką Handpainting. Można tworzyć większe lub mniejsze opalizujące efekty poprzez łączenie odcieni lub rozmieszczanie ich obok siebie. Dzięki temu masa koloryzująca wpływa na intensywność opalizujących odcieni, a tym samym na opalizujący efekt.

CIĘCIE

CIĘCIE I MOCNE KONTURY

Stworzyliśmy dynamiczną płynną całość przez połączenie różnych kształtów i długości w jednej stylizacji. Jednym z typowych kształtów zastosowanych w kolekcji IN•FLUX jest trójkąt.
Trójkąty są widoczne we wszystkich grzywkach.

Dla kontrastu kształt w obszarze karku jest wypukły. Tępe cięcie (Blunt Cutting)w połączeniu z nastrojowym kolorem bazowym podkreśla wyraźny kontur cięcia.

Dla nadania cięciu miękkości wykorzystano wierzchnie warstwy włosów w postaci luźnych kosmyków i zasłaniających pasm przypominających welon. Kolejnym sposobem na kreowanie płynności są przejścia od krótkich do długich włosów.

Do wykreowania tej kolekcji wykorzystano technikę Back Hand Slice Cutting, (Deep) Point Cutting i (Deep) Slice Cutting i Step-Cutting.

STYLIZACJA I TEKSTURA

PŁYNNA STYLIZACJA I TEKSTURA

Dla nadania płynności i podkreślenia opalizującego efektu wszystkie stylizacje są wygładzone u nasady i mają miękkie kształty. Charakterystycznym elementem wszystkich stylizacji jest przedziałek na środku głowy. Stylizacje w kolekcji IN•FLUX przybierają różne warianty. Mogą mieć miękkie fale i surową teksturę, które dodatkowo podkreślają przenikanie koloru na odroście.

Pełne tekstury kształty kontrastują z cienkimi i luźnymi kosmykami podkreślając cięcie i idealnie prezentując opalizujący efekt każdej stylizacji. Aby podkreślić kontur twarzy, fryzury są stylizowane zgodnie z kierunkiem twarzy albo z dala od niej.

Najważniejsze elementy kolekcji

Opalizujący efekt – tajemnicze kolory są kluczem dla wykreowania płynności.

Wzajemne oddziaływanie nastrojowych, tajemniczych kolorów bazowych kontrastujących ze zdecydowanymi, magnetyzującymi odcieniami tworzy opalizujący efekt - element wyróżniający koloryzację w kolekcji IN•FLUX. Opalizujący efekt charakteryzuje się przenikaniem kolorów na odroście i nastrojowymi kolorami od wewnątrz w połączeniu z dynamicznymi i ekstrawaganckimi kolorami na powierzchni włosów. Nastrojowy, tajemniczy kolor bazowy jest idealną platformą do zaprezentowania żywych, opalizujących odcieni na powierzchni włosów. Równocześnie przenikanie kolorów na odroście nadaje głębię, a ciemny kontur podkreśla linię fryzury,podczas gdy błyszczące kolory uwydatniają kształt cięcia.

OPALIZUJĄCE ODCIENIE BLUE, GOLD I VIOLET

PEŁNA ZŁUDZEŃ POWIERZCHNIA. EFEKT PRZYPOMINA ROZBŁYSK OLEJU W WODZIE. 

 • KOLORYZACJA

  Opalizujący efekt u Aliny został wykreowany przy użyciu odcieni Electric Violet, Azure Blue i Pale Grey oraz w połączeniu z kolorem bazowym Noir Blue. W tej technice koloryzacji kluczowym elementem jest płynne przenikanie koloru w obszarze odrostu, co podkreśla kontur i głębię. Grzywkę akcentuje Acid Gold w połączeniu z Azure Blue, co nadaje tajemniczej aury.Połączenie wszystkich opalizujących kolorów idealnie podkreśla kształt cięcia, dodając element płynności w całej gamie kolorów.

 • KOLORYZACJA

  AKTUALNY ODCIEŃ WYJŚCIOWY:
  Naturalne włosy
  Odrost: 5NA
  Długość i końce: 5NA

  ROZJAŚNIENIE OPALIZUJĄCYCH KOLORÓW DO POZIOMU 9-10:
  SilkLift Strong: 35 ml 9% pielęgnacyjnego lotonu+ 1 miarka wysokoefektywnego rozjaśniacza + 3 porcje intensywnie pielęgnacyjnego skoncentrowanego serum

 • KOLORYZACJA

  POSREBRZANIE:
  Colorance: 20 ml lotonu + 10 ml 10V (czas działania 10 min)

  PŁYNNE PRZENIKANIE KOLORU NA ODROŚCIE/NASTROJOWY KOLOR BAZOWY:
  Noir Blue
  Topchic: 40ml lotonu 6% + 25ml 8SB + 5ml 2A + 10ml A-Mix

 • KOLORYZACJA

  OPALIZUJĄCE KOLORY:
  Electric Violet
  Elumen: 7ml Pk@all + 3ml Tq@all + 10ml SV@10
  Acid Gold
  Elumen: 25ml YY@all + 5ml AB@9
  Pale Grey
  Elumen: 1ml AN@5 + 5ml SV@10 + 20ml SB@10
  Azure Blue
  Elumen: 11ml Tq@all + 1ml NB@5 + 5ml Bl@all

 • CIĘCIE I STYLIZACJA

  STRUKTURA SEKCJI Z WARSTWAMI ZEWNĘTRZNYMI

  Połączenie krótkiego podcięcia (undercut) ze strukturą sekcji i warstwami zewnętrznymi na czubku głowy. Cięcie Aliny bazuje na wypukłej sekcji w obszarze karku z wyraźnym konturem i mocną linią cięcia. Zredukowana długość przy użyciu techniki Block Graduation pozwala uzyskać wewnętrzny, zaokrąglony kształt trójkąta. Jednocześnie uzyskano ruch w sekcji na czubku głowy. Strzyżenie niepołączonej sekcji grzywki techniką Point Cutting nadało jej pożądany kształt. Zastosowanie techniki Deep Slice Cutting pozwoliło zmniejszyć objętość i wykreować teksturę na powierzchni, co zapewniło włosom swobodny ruch.

   

   

 • TEKSTURA I STYLIZACJA

  PŁYNNA MIĘKKOŚĆ WOKÓŁ TWARZY

  Stylizacja Aliny doskonale podkreśla jej twarz i prezentuje opalizujący efekt w jego najlepszej odsłonie. Dla uzyskania miękkiego przejścia należy nanieść na całe włosy piankę wzmacniającą StyleSign Power Whip. Wysuszyć włosy na prosto przy użyciu małej płaskiej szczotki, rozpoczynając od prawej strony w kierunku twarzy. Za pomocą prostownicy nadać stylizacji odpowiedni kształt. Pełen mocy lakier StyleSign Magic Finish doda intensywnego połysku i elastycznego utrwalenia.

   

   

PŁYNNY BEIGE, GREY, PINK

KSZTAŁT WELONU TWORZY PŁYNNOŚĆ KOLORU.

 • KOLORYZACJA

  Opalizujący efekt u Idy Marii podkreśla elementy geometryczne cięcia w kształcie boba, nadając welonowi wyraźnych kontrastów. Połączenie refleksów Acid Gold i Light Pink kontrastujących z Pale Grey nadaje ruch. Dzięki podkreśleniu linii i połączeniu dwóch kształtów powstaje płynność w kształcie i kolorze.

   

   

 • KOLORYZACJA

  AKTUALNY ODCIEŃ WYJŚCIOWY:
  Odrost: 7NA
  Długość i końce: 9N/10N (rozjaśnione)

  PŁYNNE PRZENIKANIE KOLORU NA ODROŚCIE:
  Topchic: 40ml lotonu 6% + 30ml 8N@GB + 10ml 8N@BS

 • COLOR

  DARK BACKGROUND:
  Opal Beige
  Colorance: 60ml Lotion + 20ml 9BA + 10ml 7RB
  Pale Grey
  Elumen: 1ml AN@5 + 5ml SV@10 + 20ml SB@10
  Mauvy Pink
  Elumen: 3ml Pk@all + 8ml GB@9 +12ml NB@10
  Acid Gold
  Elumen: 25ml YY@all + 5ml AB@9

 • CIĘCIE I STYLIZACJA

  FORMA WELONU KREUJE RUCH

  Ta nowoczesna forma cięcia przypominająca welon na czubku głowy pozwala na swobodny ruch włosów. Formę boba charakteryzuje silny, okrągły kontur, który kontrastuje z ustrukturyzowanym welonem na czubku głowy. Zastosowanie techniki tępego cięcia (Blunt Cutting) umożliwia stworzenie wypukłego konturu i wewnętrznego stopniowania.Kształt cięcia został podkreślony przy użyciu techniki Step Cutting w celu zredukowania długości i objętości, a tym samym wykreowania piórkowej struktury na powierzchni włosów.Zastosowanie na koniec techniki Deep Slice Cutting umożliwiło zmiękczenie wypukłego kształtu boba i podkreślenie opalizującego efektu.

   

   

 • TEKSTURA I STYLIZACJA

  OD STRUKTURY PO RUCH WE WŁOSACH

  Stylizacja ta charakteryzuje się ustrukturyzowanymi pasmami włosów na czubku głowy i gładkim konturem w dolnej warstwie włosów. Aby uzyskać ten kontrastujący wygląd stylizacji należy nanieść na całość wygładzający spray dosuszenia StyleSign Smooth Control. Następnie wysuszyć włosy suszarką i nadać kształt przy użyciu płaskiej szczotki. Za pomocą prostownicy o płytkach średniej szerokości stworzyć fale o miękkiej teksturze na długości i końcach w obszarze czubka głowy. Zastosowanie mineralnego sprayu nadającego teksturę StyleSign Texturizer nada włosom matowy efekt.

   

   

SWOBODNY PRZEPŁYW KOLORÓW BLACK PLUM, PINK I VIOLET

DYNAMICZNY PRZEPŁYW KOLORÓW OD GŁĘBOKICH PO JASNE.

 • KOLORYZACJA

  Kolor bazowy Black Plum u Julie o subtelnym, fioletowo-czerwonym charakterze umożliwia opalizującym kolorom poruszać się swobodnie na długich kosmykach z delikatną wielowymiarowością. Odcień Mauvy Pink kontrastując z Acid Gold tworzy niepowtarzalny efekt rozciągający się od trwałej do niezauważalnej płynności kolorów. Acid Gold w stosunku do Electric Violet zmienia dynamikę kolorów od głębokich po jasne i od wyrazistych po delikatne.

   

   

 • KOLORYZACJA

  AKTUALNY ODCIEŃ WYJŚCIOWY:
  Naturalne włosy
  Odrost: 6NA
  Długość i końce: 6NA

  ROZJAŚNIENIE OPALIZUJĄCYCH KOLORÓW DO POZIOMU 9-10:
  SilkLift Control Ash: 35 ml 6% pielęgnacyjnego lotonu+ 1 miarka wysokoefektywnego rozjaśniacza + 3 porcje stabilizatora koloru

  PŁYNNE PRZENIKANIE KOLORU NA ODROŚCIE:
  Black Plum
  Topchic: 30ml lotonu 3% + 10ml 3VV MAX + 15ml 6VV MAX + 5ml P-Mix

 • KOLORYZACJA

  NASTROJOWY KOLOR BAZOWY:
  Black Plum
  Topchic: 30ml lotonu 9% + 10ml 3VV MAX + 15ml 6VV MAX + 5ml P Mix

  OPALIZUJĄCE KOLORY:
  Mauvy Pink
  Elumen: 3ml Pk@all + 8ml GB@9 + 12ml NB@10
  Electric Violet
  Elumen: 7ml Pk@all + 3ml Tq@all + 10ml SV@10
  Acid Gold
  Elumen: 25ml YY@all + 5ml AB

 • CIĘCIE I STYLIZACJA

  BARDZO KRÓTKA GRZYWKA W POŁĄCZENIU Z DŁUGIMI KOSMYKAMI

  Stylizacja Julie jest interpretacją nowoczesnej odsłony fryzury na piłkarza - krótko z przodu, długo z tyłu. Charakterystycznym elementem cięcia jest bardzo krótka grzywka w kształcie trójkąta w połączeniu z długimi, cienkimi, luźnymi kosmykami oraz wklęsłą warstwą w obszarze karku. Do stworzenia wypukłego kształtu wykorzystano wewnętrzne warstwy. Równomierne stopniowanie w obszarze powyżej uszu wykonano przy użyciu techniki Point Cutting i połączono z długimi bokami techniką Back Hand Slice Cutting.Cięcie zostało podkreślone przy użyciu techniki Deep Slice Cutting w połączeniu z Deep Point Cutting dla wykreowania płynnej tekstury na końcówkach i struktury na powierzchni włosów o surowym charakterze.

   

   

 • TEKSTURA I STYLIZACJA

  SWOBODNE KOSMYKI OTACZAJĄ
  TWARZ, TWORZĄC RAMĘ

  Bardzo krótka grzywka w połączeniu z wygładzonymi włosami na odroście i dłuższymi kosmykami po bokach to idealna stylizacja, która wydobywa najlepsze elementy twarzy, takie jak wyrazistość i pewność. Nanieść niewielką ilość balsamu do prostowania StyleSign Flat Marvel. Suszyć włosy suszarką i przy użyciu płaskiej szczotki nadać kształt bez kreowania objętości. Wydobyć palcami teksturę po bokach i na grzywce przy użyciu mocnego wosku w piance StyleSign Showcaser. Zakręcić delikatne kosmyki w kierunku twarzy.

Zobacz główki z technik Color Zoom w 3D!

APLIKACJA EDUKACYJNA