TWÓRCY KOLEKCJI COLOR ZOOM ’17

"Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ
MOGĘ ZOBACZYĆ SIEBIE
W TEJ KOLEKCJI".

 

Corinne Brown

GLOBAL WINNER
PARTNER CATEGORY 2015,
USA

Corinne jest stylistką, która w 200 procentach identyfikuje się ze swoją pracą. Nic więc dziwnego, że przeszła drogę od stażystki w Spokane w stanie Waszyngton, do zwycięstwa w konkursie trendów Color Zoom ’15 w Las Vegas. Na eventach organizowanych przez Goldwell jest inspirującą trenerką i prezenterką. Nawet jeśli zwycięstwo w konkursie Color Zoom Challenge ‘15 uważa za punkt kulminacyjny w swojej karierze, jesteśmy pewni, że tak utalentowana osoba jak ona może jeszcze wiele osiągnąć. Corinne pracuje w Jaazz Salon w Spokane w stanie Waszyngton.

"KAŻDY STYLISTA LUBI CZASEM
MROCZNIEJSZE KLIMATY".

 

 

Rodica Hristu

Goldwell
COLOR ZOOM MASTER,
KANADA

Znając Rodicę, trudno ją sobie wyobrazić w mrocznym nastroju. Jest pasjonatką koloryzacji i farbowania włosów. Rodica jest znaną na świecie stylistką i z jej wybitnymi umiejętnościami była doskonałym mentorem dla zwycięzców. Umożliwiła im stworzenie pięknych, opalizujących efektów. Rodica od lat posiada tytuł Goldwell Global Artist,a to już jej druga kolekcja trendów Color Zoom Collection. Na co dzień tworzy w Art Hair Color Studio And Spa w Toronto.

"SZUKAJ INSPIRACJI
I BĄDŹ KREATYWNY.
NIE KOPIUJ".

 

Sascha Haseloff

GOLDWELL
COLOR ZOOM MASTER,
NIEMCY

Sascha pełni w zespole funkcję eksperta od cięć. Pomagał zwycięzcom wprowadzić w życie koncepcję płynności kształtów. Jego pomysłowość go napędza. Dzięki niej zdobył już wiele nagród i to ona sprawia, że jest wyjątkowym Goldwell Global Artist, prezenterem i stylistą. Innowacyjny artyzm w połączeniu z praktycznością i osobowością: to właśnie Sascha. Mieszka i pracuje w Berlinie, gdzie prowadzi icono academy.

"ZA KAŻDYM RAZEM, GDY KLIENTKA
SIADA NA FOTELU
TWORZĘ Z JEJ WŁOSÓW DZIEŁO SZTUKI".

 

Harley LoBasso

GLOBAL WINNER
CREATIVE CATEGORY 2015,
USA

Dla Harley Color Zoom to jak igrzyska olimpijskie dla stylistów. Zwycięstwo w konkursie trendów Color Zoom Challenge ’15 sprawiło, że poczuła się jak prawdziwa bohaterka: idealny początek do tworzenia stylizacji o silnym, heroicznym charakterze. Harley jest artystką w każdym calu:pełna pasji, inspiracji, utalentowana, wyjątkowa. Współpraca z innymi zwycięzcami przy tworzeniu nowej kolekcji trendów IN•FLUX sprawiła jej wielką radość i dała jej możliwość wprowadzenia w życie swoich pomysłów. Harley pracuje jako Senior Colorist w Hair By Scott & Co. w Delray Beach na Florydzie.

"MOŻESZ POPRAWIĆ NASTRÓJ
SWOJEJ KLIENTCE,
ZMIENIAJĄC JEJ FRYZURĘ".

 

Natalie Cara Jones

GLOBAL WINNER
NEW TALENT CATEGORY 2015,
WIELKA BRYTANIA

Każdy klient byłby szczęśliwy, mając Natalie jako swoją stylistkę. Jest kreatywna całym sercem i duszą. Uwielbia zmieniać wygląd i nastrój swoich klientów. Jej pasją są cięcia i koloryzacje, które wymagają ogromnej precyzji. Kreatywna strona fryzjerstwa motywuje ją do ciągłego rozwoju. Natalie uwielbia pracować z innymi stylistami i wymieniać się z nimi pomysłami. Pracuje w salonie Nicola Smyth Award Winning Hair w Wielkiej Brytanii.