Szukaj

OFERTA SZKOLENIOWA

POZNAJ SWOJE MOŻLIWOŚCI

Szkolenia to najważniejsza rzecz, jaką możesz zrobić dla swojej kariery i swoich klientów. Szkolenia inspirują i podsycają pasję do fryzjerstwa. Szkolenia motywują do rozwoju osobistego i zawodowego. 

KOLORYZACJA

Dowiedz się wszystkiego co musisz wiedzieć o podstawowych elementach doskonałej stylizacji: innowacyjne kolory, najnowsze trendy i nowe techniki.

SZKOLENIA

CIĘCIE I STYLIZACJA

Nie możesz żyć bez cięć i stylizacji? Opanuj techniki do perfekcji i naucz się łamać zasady.

SZKOLENIA

KOLEKCJE USŁUG

Chodzi nie tylko o kolor, ale również o piękną stylizację i zadowolonych klientów. Poznaj nowe, kompleksowe podejście do fryzjerstwa i odkryj jego wszystkie możliwości.

SZKOLENIA

COLOR ZOOM

Kolekcja trendów Color Zoom odzwierciedla najgorętsze trendy w modzie. Odkryj innowacyjne techniki cięcia, koloryzacji i stylizacji i odważ się zakłócić schematy.

SZKOLENIA

GOŚCIE SPECJALNI

Błyskotliwi, charyzmatyczni i gotowi podzielić się swoimi inspiracjami w tworzeniu fryzur - przygotuj się na spotkanie z ikonami stylu.

SZKOLENIA

SZKOLENIA SALONOWE

Twój salon. Twój zespół. Twoje potrzeby. Akademia Goldwell przychodzi prosto do twojego salonu. Gdziekolwiek jesteś. Kiedykolwiek chcesz.

SZKOLENIA

SUKCES SALONU

Jesteś świetnych fryzjerem, ale czy wiesz jak prowadzić salon, aby odniósł sukces? Skorzystaj z indywidualnego programu szkoleniowego, aby poznać i wprowadzić w życie kluczowe elementy decydujące o sukcesie salonu.

SZKOLENIE