Szukaj

TECHNOLOGIA GOLDWELL

Szkolenia wprowadzające w świat technologii produktów Goldwell. Przeznaczone są dla osób, które rozpoczynają pracę w technologii Goldwell lub chcą poszerzyć swoją wiedzę technologiczną dotyczącą produktów.

PERFEKCYJNY KOLOR TO NASZA PASJA

Topchic i Colorance tworzą wyjątkowy system koloryzacji Goldwell. Usługi z jego wykorzystaniem wykraczają daleko poza możliwości pracy standardowymi oksydacyjnymi produktami do farbowania. Wyjątkowy system dozowania i nanoszenia farby – Depot System – zainteresuje każdego fryzjera oraz klienta salonu.

PROGRAM:
» Szkolenie wprowadzające do technologii pracy z Topchic i Colorance.
» Multimedialne prezentacje technologiczne.
» Trening z pracą na modelkach.

ŚWIAT KOLORÓW GOLDWELL

Szkolenie wprowadzające w świat produktów do farbowania i koloryzacji GOLDWELL. Prezentacja i szczegółowe omówienie pełnej gamy produktów Topchic i Colorance oraz produktów do rozjaśniania: SilkLift i Oxycur Platin. Teoria połączona z praktycznym zastosowaniem produktów w pracy na modelkach.


PROGRAM:

» Dzień I: Topchic i Colorance – system koloryzacji GOLDWELL.
Teoria i praktyka na modelkach.
» Dzień II: Produkty do rozjaśniania. Techniki łączenia kolorów i rozjaśnień.
Teoria i praktyka na modelkach.

PERFEKCYJNE BLONDY - WSZYSTKO O ROZJAŚNIENIACH

Rozjaśnianie włosów przy użyciu farb rozjaśniających i środków do dekoloryzacji to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w salonach. Technologicznie trudny, ale wykonany prawidłowo przynosi wspaniałe efekty. Dowiedz się jak spełnić oczekiwania klientek, które życzą sobie jednocześnie promienistych odcieni blond i zdrowych włosów.

PROGRAM:
» Szkolenie wprowadzające do technologii pracy z farbą Topchic na poziomach 11 i 12 oraz z produktami do rozjaśniania SilkLift i Oxycur Platin.
» Trening z pracą na modelkach.

MAGIA KOLORÓW BEZ OKSYDACJI - ELUMEN

Elumen to wyjątkowy produkt, który oszałamia swoją magią. Jest niepowtarzalny w swoim działaniu i daje efekty, które zachwycają klientów. Oparty na wyjątkowej technologii pigmentów bezpośrednich, pozbawiony amoniaku, pielęgnuje włosy w trakcie zabiegu i pozwala na uzyskanie czystych, soczystych i bardzo kreatywnych odcieni takich jak czerwień, zieleń, róż czy granat, jak również klasycznych odcieni brąz czy blond. Zdobądź wiedzę i umiejętność pracy tym produktem i dołącz do grona wyjątkowych salonów stosujących technologię Elumen. Szkolenie dla fryzjerów rozpoczynających pracę w technologii farbowania Elumen.

PROGRAM:
» Szczegółowe omówienie gamy produktów Elumen.
» Trening z pracą na modelkach.

TECHNIKI KOLORYZACJI OMBRE, SOMBRE - OPARTE NA TECHNOLOGII GOLDWELL

Szkolenie poświęcone koloryzacji włosów długich szczególnie technikom OMBRE, SOMBRE:


» Czym różnią się techniki OMBRE I SOMBRE.
» Jakich produktów używamy przy pracy tymi technikami.
» Wskazówki dotyczące praktycznego zastosowania produktów.
» Techniki pozwalające uzyskać doskonałe efekty koloryzacji: techniki wolnej ręki, łączenia kolorów, dyfuzji.
» Trening z pracą na modelkach.

ELUMEN – TECHNIKI KREATYWNEJ KOLORYZACJI

Poczuj moc farby Elumen i wyróżnij siebie i swój salon spośród konkurencji. Odkryj swój kolor na nowo i nadaj my nowy wymiar dzięki usługom Elumen Gloss i Elumen Intensity.
» Trening z pracą na modelkach.