Szukaj

KONGRES #IAMSTYLIST3

Zapraszamy na trzecią edycję Kongresu #IAMSTYLIST organizowanego z pasją i rozmachem. #IAMSTYLIST to największe wydarzenie fryzjerskie organizowane przez firmę JBS dedykowane profesjonalnym stylistom oraz właścicielom salonów fryzjerskich. 

Kongres #IAMSTYLIST to flagowa impreza organizowana przez firmę JBS Kisielewski Turos Kisielewski sp. j., która od blisko 30 lat jest wyłącznym dystrybutorem produktów Goldwell w Polsce.

Wydarzenie obfituje w atrakcje będące odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby Gości. Dzięki temu uczestnicy mają możliwość spędzenia czasu w sposób, który odpowiada im najbardziej. #IAMSTYLIST łączy w sobie inspirującą edukację, doskonałą oprawę części artystycznej i rozrywkowej oraz relaks w wyjątkowym miejscu.

Zapraszamy na oficjalną stronę Kongresu JBS #IAMSTYLIST3

3 DNI WYPEŁNIONE ATRAKCJAMI

W ramach #IAMSTYLIST3 odbędą się: premiera kolekcji Goldwell haute couture 2020, szkolenia look & learn, prelekcje biznesowe, nowości produktowe, praktyczne warsztaty z zakresu social media i PR-u a także występy gwiazd fryzjerskich i muzycznych. Nie może Was na zabraknąć na tym wyjątkowym spotkaniu profesjonalistów!

GWIAZDA FRYZJERSKA

Mazella & Partners - od lat w czołówce londyńskich akademii fryzjerskich.

Ponad dwadzieścia lat doświadczenia w prowadzeniu salonu i szkoleń. Dwie dekady wypełnione pracą ze stylistami z całego świata zaowocowało renomą i globalną rozpoznawalnością.

Programy szkoleniowe akademii przeznaczone są dla fryzjerów na każdym poziomie umiejętności. Mazella & Partners zawsze wychodzą poza strefę komfortu, by w pełni rozwinąć swój potencjał i możliwości.

GWIAZDA FRYZJERSKA

Awangardowe fryzury, precyzyjne cięcia, show na miarę fryzjerskiego mistrza świata.

Sobotnią galę uświetni Goldwell Global Master – Mario Krankl!

PROFESJONALNA WIEDZA

#IAMSTYLIST3 to szereg wydarzeń wspierających biznesowy aspekt prowadzenia salonu: warsztaty Salon Business Concept, panele poświęcone nowościom produktowym, szkolenia z zakresu PR oraz mediów społecznościowych. To esencja wiedzy i doświadczenia!

ROZRYWKA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Występy gwiazd muzycznych, Welcome Party w hollywoodzkim stylu, tętniące kolorem Farewall Party. Po części warsztatowej czas na ekscytujące chwile, uświetnione atrakcjami zaplanowanymi na sobotni oraz niedzielny wieczór!

 

 

RELAKS

Wyróżniona tytułem najpiękniejszego SPA w Polsce strefa relaksu hotelu Narvil - Niagara Spa, to podróż do niezwykłych zakątków świata i krain luksusu. W podziemnej strefie saun i łaźni odbywają się holistyczne ceremonie i aromatyczne rytuały. Naturalne otoczenie lasu i rzeki Narew sprawiają, że w strefie relaksu króluje wszechobecny spokój. To doskonałe warunki do nabrania sił i głębszego oddechu.

Na spragnionych aktywności na świeżym powietrzu czekają hotelowe rowery, korty do squasha czy Strefa Rozrywki Laguna, w której goście mają możliwość skorzystać z profesjonalnych stołów do gry w bilard i snookera.

Fot. Karol Stańczak