Szukaj

WARSZTATOWE INSPIRACJE


Program niedzieli był tak bogaty, że tylko najbardziej ambitni i wytrwali Kongresowicze mogli uczestniczyć w jego wszystkich punktach. Dzień rozpoczęły trzy warsztaty produktowo-biznesowe. Można było dowiedzieć się wszystkiego na temat świata KMS California, zapoznać z autorskim programem JBS wspierającym zarządzanie salonem – Salon Business Concept oraz dowiedzieć się co nowego przygotowano w ofercie szkoleniowej Goldwell i KMS California.

Seminaria Look & Learn otworzył gość specjalny, Mistrz Świata Mario Krankl. Austriak z wielką pasją i zaangażowaniem zaprezentował swoją ostatnią kolekcję „Hair in Motion”. Po nim styliści KMS California pod wodzą KMS Artistic Leadera w Polsce Krzysztofa Kuleszy pokazali uczesania z kampanii KMS na 2015 rok „The Moment Before”. Następnie, również gość specjalny, Szkot Neil Barton (trzykrotny zwycięzca konkursu „Scottish Hairdresser of the Year") oraz Goldwell Color Zoom Team zaprezentowali i omówili techniki koloryzacji i strzyżeń zastosowane w kolekcji trendów Color Zoom 2015 „Traditional Rebels”. Blok seminariów Look & Learn zamknęła Dobrawa Piękos-Szymańska, która poprowadziła swoje autorskie szkolenie oferowane w ramach akademii Dobrawa House of Hair. – Sądząc po reakcjach publiczności był to odpowiedni dobór szkoleniowców. Każdy znalazł coś dla siebie: awangardowe uczesania Mario Krankla, godne największych światowych wybiegów mody, kontrastowały z fryzurami użytkowymi prezentowanymi przez stylistów KMS California. Propozycje strzyżeń i koloryzacji zaprezentowane podczas seminarium Color Zoom oraz precyzja strzyżeń Dobrawy Piękos-Szymańskiej doskonale dopełniły całość edukacyjnej części Kongresu. Pełna sala publiczności przez 2,5 godziny seminariów szkoleniowych była najlepszym dowodem na atrakcyjność przygotowanego programu – podkreśla Jarosław Wróblewski, Dyrektor Działu Szkoleń JBS.

Niedzielne popołudnie Kongresowicze mogli spędzić ponownie na warsztatach produktowo-biznesowych (dla tych którzy nie zdążyli na blok przedpołudniowy), albo korzystając z wielu udogodnień hotelu i jego otoczenia: basenu, spa, spacerów lub wycieczek rowerowych brzegiem Narwi, znajdującej się kilkadziesiąt metrów od hotelu. Czas na relaks i nabranie sił był jak najbardziej wskazany – wieczorem JBS zaprosił bowiem uczestników eventu na uroczystą galę i show fryzjersko-artystyczne.