Szukaj

POWITANIE & WELCOME PARTY

Pierwsi goście zaczęli docierać do Serocka w sobotę już po 12. – Największy ruch zauważyliśmy między 16 a 18 – zaznacza Katarzyna Jurczuk, odpowiedzialna z ramienia JBS za powitanie gości. – Wielu fryzjerów normalnie pracowało w sobotę, dlatego recepcja JBS była czynna aż do 22. O tej porze to był już taki check-in dla spóźnialskich – śmieje się Katarzyna. Każdy uczestnik eventu otrzymał bogaty giftpack oraz szczegółową agendę spotkania. Mógł ją także pobrać dzięki specjalnej aplikacji na smartfona.

Główną atrakcją pierwszego dnia Kongresu było wieczorne Welcome Party. Na scenie pojawili się trzej wspólnicy JBS (Jan Kisielewski, Bogdan Kisielewski i Sławomir Turos). Głos zabrał Turos – prezes Zarządu JBS. W czasie przemówienia połączył się za pomocą Skype z Andreasem Spiessem, wiceprezydentem KAO, japońskiego koncernu będącego właścicielem marek Goldwell i KMS California. Wspólnie zaprosili gości Kongresu do obejrzenia krótkiego filmu na temat historii Goldwell. Jego projekcja zakończyła się gromkimi brawami. Film przypomniał, jak wiele rewolucyjnych zmian w światowym fryzjerstwie zawdzięczamy marce Goldwell. Część oficjalnych wystąpień zamknęło przemówienie Nicole Warnars, Dyrektora Eksportu KAO Global Salon Division. A potem była już tylko zabawa!

Otworzyły ją tancerki Akrobatycznego Teatru Tańca Mira-Art, który dał się poznać szerszej publiczności dzięki programowi „Mam Talent". Następnie goście bawili się przy hitach wyśpiewanych przez Karolinę Trębacz, wokalistkę Teatru Muzycznego w Gdyni. Na koniec sceną zawładnął zwycięzca programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – Marek Kaliszuk. Wszystkich zaskoczył doborem repertuaru: od George’a Michaela po… Hankę Ordonównę. Po nim salę pełną gości „przejął” DJ Inżynier Walczak – sprowadzony specjalnie na Kongres z kultowego sopockiego SPAT-iF-u. Gościom pozwolił zejść z parkietu dopiero po wschodzie słońca.