Szukaj

#STAYCOOL Z GOLDWELL

SZKOLENIOWA PODRÓŻ PO POLSCE

Kwiecień i maj były bardzo pracowitymi miesiącami dla instruktorów Goldwell. Odwiedzili aż dziesięć miast, by na inspirujących seminariach Look & Learn zaprezentować usługi i techniki koloryzacji z najnowszych kolekcji Goldwell Cool Blonde i Color Zoom.

CHŁODNE BLONDY PODBIJAJĄ POLSKĘ!

Minęła już moda na miedziane blondy i żółte pasemka. W tym sezonie najmodniejsze są chłodne odcienie. Dlatego też marka Goldwell, odpowiadając na potrzeby rynku i oczekiwania klientów, zorganizowała tour #STAYCOOL, który promował chłodne blondy. Blisko dwumiesięczny tour zaczął się 3 kwietnia w Łodzi, a zakończył 23 maja we Wrocławiu. W seminariach wzięło udział ponad 1200 stylistów.

Seminaria odbywały się w starannie wybranych salach konferencyjnych najlepszych hoteli i centrów konferencyjnych. Na każdego uczestnika czekał pakiet powitalny i drobny poczęstunek.

Instruktorzy Goldwell odwiedzili Łódź, Gdańsk, Katowice, Kraków, Warszawę, Lublin, Poznań, Olsztyn, Białystok i Wrocław.

W PROGRAMIE

Program dwugodzinnego seminarium składał się z trzech części.

KOLORYZACJA


W pierwszej sekcji uczestnicy mieli okazję zapoznać się z usługami i technikami koloryzacji z wykorzystaniem najnowszych chłodnych odcieni blond Topchic i Colorance.

STRZYŻENIA


W następnej części zostały zaprezentowane nowoczesne strzyżenia z tegorocznej kolekcji trendów Color Zoom D!SRUPT.

UPIĘCIA

Na zakończenie instruktorzy zaproponowali serię upięć inspirowanych modą.

TWÓRCZA ATMOSFERA

W czasie spotkań nie zabrakło też inspiracji do kreatywnej pracy w salonie.

Instruktorzy dzielili się nie tylko wiedzą, ale również doświadczeniem z codziennej pracy. Opowiedzieli o swoich zmaganiach i zdradzili kilka swoich sekretów.

Szkolenia były okazją do spotkania się z pasjonatami fryzjerstwa z całego regionu. Na seminariach panowała twórcza i przyjazna atmosfera. Emocje najlepiej były widoczne podczas robienia zdjęć na ściance.

Z pewnością nie jest to ostatnie tego typu wydarzenie zaproponowane przez Goldwell.