Szukaj

KERA-WELCOME

PREMIERA GOLDWELL KERASILK W POLSCE

26 marca nastąpiło oficjalne przywitanie nowych produktów z portfolio Goldwell – ekskluzywnej linii Kerasilk.

Czerwony dywan dla nowości rozłożył się w stylowym hotelu andel's by Vienna House Łódź.

NA CZERWONYM DYWANIE

Marka Goldwell sukcesywnie rozszerza swoją ofertę. Tym razem wzbogaciła się o produkty rangi premium. Kerasilk to już nie tylko kosmetyki do keratynowego wygładzania włosów, ale cała gama produktów i usług spełniających najbardziej wyrafinowane potrzeby klientów.

Do hotelu andel's by Vienna House Łódź Goldwell zaprosił wyjątkowych gości, którzy mogli zapoznać się z tajnikami czterech segmentów Kerasilk: Control (wygładzenie i miękkość), Reconstruct (odżywienie i odbudowa), Color (ochrona i upiększenie koloru) oraz Repower (objętość i wzmocnienie).

Każda seria została wcześniej przetestowana przez znakomitych stylistów z grupy Visionaries Artistic Team, efekty zaś zostały zaprezentowane przez nich na scenie.

Impreza uświetniona została występem skrzypaczki Agnieszki Flis oraz gwiazdy wieczoru, znanej nie tylko z wyjątkowego głosu, ale także z niesamowitych włosów – Michała Szpaka.

Goldwell Kerasilk jest dostępny od kwietnia 2017 roku w najlepszych polskich salonach fryzjerskich współpracujących z Goldwell.