Szukaj

KONGRES #IAMSTYLIST2 ZACHWYCA STYLISTÓW

Pod koniec listopada większość światowych metropolii lśni światłem bożonarodzeniowych dekoracji. Od 18 do 20 listopada 2017 roku luksusowy Hotel Narvil w Serocku pod Warszawą rozświetlony był blaskiem ponad czterystu stylistów, którzy wzięli udział w drugiej edycji Kongresu #IAMSTYLIST.

Kongres #IAMSTYLIST to flagowa impreza organizowana przez firmę JBS Kisielewski Turos Kisielewski sp. j. z Gdańska, która od blisko 30 lat jest wyłącznym dystrybutorem produktów Goldwell w Polsce.

Wydarzenie zostało tak pomyślane, aby każdy spędził czas w sposób, w jaki najbardziej lubi. Część gości wykorzystała weekend na odpoczynek i relaks, inni postanowili oddać się w pełni fryzjerskim aktywnościom.

W zrelaksowaniu się pomogły udogodnienia hotelu, m.in. prawdziwa oaza ciszy i spokoju, czyli wyjątkowa Niagara Spa, basen, sauna, korty do squasha czy Strefa Rozrywki Laguna, w której goście mogli skorzystać z profesjonalnych stołów do gry w bilard i snookera. 

Ci z uczestników Kongresu, którzy zainteresowani byli częścią fryzjerską mogli wziąć udział w wielu szkoleniach, spotkać się z instruktorami Goldwell, którzy tłumaczyli potencjał programów szkoleniowych Master Colorist, Master Stylist oraz Master Texture, uczestniczyć w seminariach Look & Learn, a przede wszystkim być świadkami prezentacji najnowszych kolekcji grup fryzjerskich: Goldwell Color Zoom Team, Dobrawa House of Hair, Gnatyshyn Academy i Visionaries Artistic Team.

 

 

Nie zapomniano także o stylistach, dla których bardzo ważną kwestią jest biznesowa strona prowadzenia salonu. Dla nich przygotowano warsztaty Salon Business Concept oraz panel poświęcony social mediom.

Ukoronowaniem wieczorów były występy gwiazd muzycznych. W pierwszy dzień fryzjerów do zabawy porwała utalentowana i żywiołowa skrzypaczka Agnes Violin oraz uczestnicy „The Voice of Poland”. Niedzielę zamknął energiczny występ Zenona Martyniuka. Cała sala odśpiewała jego „Oczy zielone” i „Pszczółkę Maję”.

 

 

Fot. Karol Stańczak