Szukaj

OFERTA SZKOLENIOWA

POZNAJ SWOJE MOŻLIWOŚCI

Szkolenia to najważniejsza rzecz, jaką możesz zrobić dla swojej kariery i swoich klientów. Szkolenia inspirują i podsycają pasję do fryzjerstwa. Szkolenia motywują do rozwoju osobistego i zawodowego. 

KOLORYZACJA

Dowiedz się wszystkiego co musisz wiedzieć o podstawowych elementach doskonałej stylizacji: innowacyjne kolory, najnowsze trendy i nowe techniki.

SZKOLENIA

CIĘCIE I STYLIZACJA

Nie możesz żyć bez cięć i stylizacji? Opanuj techniki do perfekcji i naucz się łamać zasady.

SZKOLENIA

KOLEKCJE USŁUG

Chodzi nie tylko o kolor, ale również o piękną stylizację i zadowolonych klientów. Poznaj nowe, kompleksowe podejście do fryzjerstwa i odkryj jego wszystkie możliwości.

SZKOLENIA

COLOR ZOOM

Kolekcja trendów Color Zoom odzwierciedla najgorętsze trendy w modzie. Odkryj innowacyjne techniki cięcia, koloryzacji i stylizacji i uwolnij kreatywność.

SZKOLENIA

SZKOLENIA SALONOWE

Twój salon. Twój zespół. Twoje potrzeby. Akademia Goldwell przychodzi prosto do twojego salonu. Gdziekolwiek jesteś. Kiedykolwiek chcesz.

Szczegóły u Przedstawicieli Handlowych Goldwell.

KONTAKT

SUKCES SALONU

Jesteś świetnych fryzjerem, ale czy wiesz jak prowadzić salon, aby odniósł sukces? Skorzystaj z indywidualnego programu szkoleniowego, aby poznać i wprowadzić w życie kluczowe elementy decydujące o sukcesie salonu.

SZKOLENIE