Szukaj

Play with @Pure Pigments

Daj się ponieść fantazji z @Pure Pigments.

Play with Goldwell @Pure Pigments to szkolenie uwalniające kreatywność w wykorzystaniu produktów Goldwell System. Podczas szkolenia uczestnicy powtórzą wiedzę związaną z Goldwell System @Pure Pigments oraz Thickener, oraz ich praktycznym wykorzystaniem. W grupach oraz wspólnie z instruktorem będą opracowywać rozwiązania i mieszanki z wykorzystaniem @Pure Pigments, które będą mogli zastosować w swojej codziennej pracy w salonie w usługach Color Boosting, Color Morphing, Color Cooling oraz Color Washing na różnego rodzaju podstawach włosów. Praktyka odbywać się będzie na główkach szkoleniowych umożliwiających wypróbowanie stworzonych mieszanek na włosach siwych, włosach blond, włosach w odcieniach ciemnych.

SZCZEGÓŁY

Czas realizacji: 1 dzień (8 godzin)

Godziny szkolenia: 10:00-18:00

Ilość uczestników (min/max): 8/12

Cel szkolenia: Zapoznanie uczestników z możliwościami koloryzacji jakie daje Goldwell System. Uruchomienie kreatywności w pracy różnorodnymi mieszankami przy włosach siwych, blond ciemnych w ramach usług możliwych do wykonania z @Pure Pigments – Washing, Morphing, Boosting, Cooling. Przybliżenie technologii i praktyka zastosowania Thickener oraz Bond Pro+.

Cena szkolenia: 1200 zł netto w produktach Goldwell; 240 PP; 900 zł brutto w gotówce

ODKRYJ @PURE PIGMENTS

@Pure Pigments otaczają zewnętrzną warstwę włosa pierścieniem nadzwyczajnej jaskrawości i połysku. Te warstwy koloru tworzą efekt 3D, który porusza się i zmienia ze światłem.

WIĘCEJ

Zgłoszenia oraz więcej informacji u Przedstawicieli Handlowych Goldwell.

KONTAKT