Szukaj

MASTER COLORIST

Prawdziwe mistrzostwo jest w Twoich rękach! Od ukierunkowanej komunikacji do doskonałych usług, od inspirujących technik do kreatywnego artyzmu: program Goldwell Master Colorist obejmuje wszystko, co musisz wiedzieć, aby osiągnąć sukces w koloryzacji włosów. Cztery segmenty skupiają się na głównych obszarach mistrzowskiej koloryzacji włosów – przenosząc Cię krok po kroku na najwyższy poziom umiejętności. 

ZAMIEŃ SWOJĄ PASJĘ DO KOLORYZACJI W MISTRZOSTWO

Przenieś swoje umiejętności na nowy poziom – stań się Goldwell Master Colorist.

COLOR TECHNICIAN
| SERVICE CYCLE AND STANDARDS MASTERY
COLOR DESIGNER
| TECHNIQUES AND SERVICE MASTERY
COLOR SPECIALIST
| COLOR TRANSITION MASTERY
COLOR ARTIST
| TRENDS AND INSPIRATION MASTERY

 

 

OSIĄGNIJ STATUS ELITY

Każdy ukończony etap podnosi Twoją pozycję jako Goldwell Master Colorist. Już po ukończeniu pierwszego etapu, otrzymujesz Certyfikat Master Colorist. Kontynuuj szkolenia na kolejnych etapach, a osiągniesz status:

COLOR TECHNICIAN

MISTRZOWSKIE ZASTOSOWANIE KOŁA USŁUGI I STANDARDÓW PRACY
Bycie ekspertem koloryzacji oznacza posiadanie dogłębnej wiedzy o produktach, technikach i akcesoriach. Poziom podstawowy: dowiesz się w jaki sposób włączyć system koloryzacji Goldwell do kompleksowej usługi, którą pokocha każdy klient. Zostaniesz COLOR TECHNICIAN.

SZKOLENIA

COLOR DESIGNER

MISTRZOWSKIE ZASTOSOWANIE TECHNIK I USŁUG
Dowiedz się o szerokiej gamie technik i usług dopasowanych do każdego typu urody, wieku i karnacji. Rozwiń swoje umiejętności i zostań doskonałym COLOR DESIGNER.

SZKOLENIA

COLOR SPECIALIST

MISTRZOWSKIE ZASTOSOWANIE KOLORÓW
Przenieś się na wyższy poziom wiedzy i umiejętności, który umożliwi Ci rozwiązanie wszystkich wyzwań w dziedzinie koloryzacji. Zacznij bawić się kolorem i zostań COLOR SPECIALIST.

SZKOLENIA

COLOR ARTIST

MISTRZOWSKIE WYKORZYSTANIE TRENDÓW I INSPIRACJI
Ten inspirujący poziom zabierze Cię w świat trendów i mody. Czerp wiedzę od stylistów z zespołu Goldwell Global Artistic Masters, otwórz nowe horyzonty i zostań COLOR ARTIST.

SEMINARS